اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

[glow=black,2,300]این تاپیک رو ادامه بدید بسیار عالیه. :job:روح آدم شاد میشه :mrgreen: کلی مفرح شدم کلا مردم الان :mrgreen:
    استادمون میگفت یکی اومده از این طرحا داده بعد مجلس هم نامه داده بوده بهش که بره یه استاد تایید کنه اونا بودجه بدن بسازه. ما موردیم از خنده وقتی شنیدیم نمیدونم این تاپیک تا حالا چندتا تلفات از بین خواننده هاش داده :angry: oo: [/glow]

اگر کسی این ماشین با کار دائم رو ساخت بده ما هم یه بوق باهاش بزنیم. :mrgreen:
    Gracias A La Vida
    [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
    http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
    زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

انقدر هم از انیشتین و ادیسون و... مایع نگذارید ! اینجا از این بحثا کنید باب خنده باز میشه اما بیرون جلوی 4 تا آدم حسابی (نه مجلس و اداره ثبت اختراع! و..) از این حرفا بزنید ممکنه سکته کنند! بیچاره ها گوشیاشون تو گور داره ویبره میزنه !
      Gracias A La Vida

دیدگاه

اگر کسی این ماشین با کار دائم رو ساخت بده ما هم یه بوق باهاش بزنیم. icon_mrgreen
        نوشته اصلی توسط pajuhaan
        [glow=black,2,300]این تاپیک رو ادامه بدید بسیار عالیه. :job:روح آدم شاد میشه :mrgreen: کلی مفرح شدم کلا مردم الان :mrgreen:
        استادمون میگفت یکی اومده از این طرحا داده بعد مجلس هم نامه داده بوده بهش که بره یه استاد تایید کنه اونا بودجه بدن بسازه. ما موردیم از خنده وقتی شنیدیم نمیدونم این تاپیک تا حالا چندتا تلفات از بین خواننده هاش داده :angry: oo: [/glow]

خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم.....یاد اون ایام به خیر
        بهرحال نمیخوام تاپیکو مسخره کنم چون عاقبت خوشی نداره....بهرحال یه سری اطلاعات متبادل میشه اینجا......همینجا هم از دوستان معذرت میخوام......ولی بهرحال من یکی کلی خاطره دارم با این تاپیک....فقط همین :nerd:
        به امید موفقیت....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pajuhaan
          انقدر هم از انیشتین و ادیسون و... مایع نگذارید ! اینجا از این بحثا کنید باب خنده باز میشه اما بیرون جلوی 4 تا آدم حسابی (نه مجلس و اداره ثبت اختراع! و..) از این حرفا بزنید ممکنه سکته کنند! بیچاره ها گوشیاشون تو گور داره ویبره میزنه !
          نوشته اصلی توسط pajuhaan

نوشته اصلی توسط sadid
          اگر کسی این ماشین با کار دائم رو ساخت بده ما هم یه بوق باهاش بزنیم. icon_mrgreen

خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم.....یاد اون ایام به خیر
          بهرحال نمیخوام تاپیکو مسخره کنم چون عاقبت خوشی نداره....بهرحال یه سری اطلاعات متبادل میشه اینجا......همینجا هم از دوستان معذرت میخوام......ولی بهرحال من یکی کلی خاطره دارم با این تاپیک....فقط همین :nerd:
          به امید موفقیت....

شما اگه فکر می کنی نمیشه یه دلیل بیار

می خوای من یک نمونه شو بیارم ؟؟؟
          کره زمین
          برو سوارش شو 10 تا بوق باهاش برن

دلیل نمیشه چون مغز شما کشش این جور حرف ها رو نداره بقیه رو مسخره کنی

قصد بحث کردن ندارم چون می دونم فایده ای نداره

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

آقا جات خالی 4 تا بوق با این زمین زدم گفت دست از سر ما وردار !(خود زمین به من گفت! اگر میگید نه یه دلیل بیار! ) :agree: شما چرخه ی کارنو رو 2 درصد راندمانشو ببر بالا بعدش برو نوبل فیزیکو بگیر نمی خواد جهانرو از کمبود انرژی نجات بدید. :bye
            درسته مغز ما کشش نداره اما [glow=red,2,300]خوشبختانه [/glow]مجلس و اداره ثبت اختراع و بخش خبر علمی صدا سیما کارشناساشون مغزشون کشش داره ا خوراکشون این جور چیزاست.

Gracias A La Vida

دیدگاه

راجع به چیزی که علمشو نداری اصلا بحث نکن

یک زمانی که انیشتن بمب اتم رو اختراع کرد کسی باور می کرد از هسته به این کوچیکی اونقدر انرژی ساطع بشه یا سفر به کره ماه و یا چرا راه دور می ری همین کامپیوتر که این همه محاسبات رو انجام میده یه روزی خارج از ذهن امثال شما بوده ولی می بینی الان درست شده
              نمی خوام از اینجور مثال ها بیارم شرط می بندم اگه اون موقع ها هم بودی می خندیدی و همین حرفها رو می زدی

معما چون حل شود آسان شود
              شما تا آخر عمرت همین حرف رو بزن و دلایل فیزیکی بیار که نمیشه و مطمئن باش تو نمیتونی انجامش بدی
              ولی اگه یه روزی ساخته شد چی برای گفتن داری

کسی نمیخواد جهان رو از کمبود انرژی نجات بده به چرخه کارنو هم کاری ندارم شما اگه فکر می کنی نمیشه چرا میای اینجور موضوعات رو مطالعه می کنی
              توی 30-40 تا تاپیک قبل هم راجع به همین موضوع بحث شد (بدلایلی اونا رو پاک کردم )ا ونجا هم طرح موتوری توسط آقای X نامی که اتفاقا مدرک دکترا افتخاری از آمریکا گرفت ولی مورد تمسخر اداره ثبت اختراعات قرار گرفت رو نوشتم به نظر شما سواد اون آمریکایی ها بیشتر یا . .. . . .
              پس اینقدر از مجلس و اداره ثبت اختراع و بخش خبر علمی صدا سیما کارشناساشون . . . مایع ( به گفته خودت ) نزار

این بحث تا 1000 سال دیگه هم بی فایده است :bye :bye :bye
              تا زمانی که ذهن کسی چیزی رو قبول نکنه هرگز نمی تونه اونو توجیه کنه

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani

راجع به چیزی که علمشو نداری اصلا بحث نکن

یک زمانی که انیشتن بمب اتم رو اختراع کرد کسی باور می کرد از هسته به این کوچیکی اونقدر انرژی ساطع بشه یا سفر به کره ماه و یا چرا راه دور می ری همین کامپیوتر که این همه محاسبات رو انجام میده یه روزی خارج از ذهن امثال شما بوده ولی می بینی الان درست شده
                نمی خوام از اینجور مثال ها بیارم شرط می بندم اگه اون موقع ها هم بودی می خندیدی و همین حرفها رو می زدی

معما چون حل شود آسان شود
                شما تا آخر عمرت همین حرف رو بزن و دلایل فیزیکی بیار که نمیشه و مطمئن باش تو نمیتونی انجامش بدی
                ولی اگه یه روزی ساخته شد چی برای گفتن داری

کسی نمیخواد جهان رو از کمبود انرژی نجات بده به چرخه کارنو هم کاری ندارم شما اگه فکر می کنی نمیشه چرا میای اینجور موضوعات رو مطالعه می کنی
                توی 30-40 تا تاپیک قبل هم راجع به همین موضوع بحث شد (بدلایلی اونا رو پاک کردم )ا ونجا هم طرح موتوری توسط آقای X نامی که اتفاقا مدرک دکترا افتخاری از آمریکا گرفت ولی مورد تمسخر اداره ثبت اختراعات قرار گرفت رو نوشتم به نظر شما سواد اون آمریکایی ها بیشتر یا . .. . . .
                پس اینقدر از مجلس و اداره ثبت اختراع و بخش خبر علمی صدا سیما کارشناساشون . . . مایع ( به گفته خودت ) نزار

این بحث تا 1000 سال دیگه هم بی فایده است :bye :bye :bye
                تا زمانی که ذهن کسی چیزی رو قبول نکنه هرگز نمی تونه اونو توجیه کنه

واقعا واسه دانشگاه های ایران متاسفم که لیسانسش میگه انیشتین بمب اتم رو اختراع کرد و قوانین پایه فیزیک رو مسخره میکنه اما به صداقت دکتری های افتخاری اون مخصوصا از جنس آمریکایش ایمان دارم. خدا رو شکر همین دکتری افتخاری های آمریکان دارند مملکتو می چرخونند.خدارو صد هزار مرتبه شکر
                من کلا خندم میگیره حرفی واسه گفتن ندارم :mrgreen:

منم گفتم بحث رو ادامه بدید جالبه :agree: (اگر کمبود انرژی رو جبران نکنه کمبود خنده رو حتما جبران می کنه )
                Gracias A La Vida

دیدگاه

شرمنده .به خاطر احترام به دانشمند بزرگی چون انشتین این پست رو زدم و هیچ منظور دیگه ای ندارم.
                  انشتین بمب اتمی رو اختراع نکرد. بلکه از علم و یافته های ایشان سوء استفاده شد. یادش گرامی.
                  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــ
                  منابع :
                  http://wiki.answers.com/Q/Who_invented_the_atomic_bomb
                  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%85%D8%A8_%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C

دیدگاه

نوشته اصلی توسط NASA_DE
                    شرمنده .به خاطر احترام به دانشمند بزرگی چون انشتین این پست رو زدم و هیچ منظور دیگه ای ندارم.
                    انشتین بمب اتمی رو اختراع نکرد. بلکه از علم و یافته های ایشان سوء استفاده شد. یادش گرامی.
                    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــ
                    منابع :
                    http://wiki.answers.com/Q/Who_invented_the_atomic_bomb
                    http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%85%D8%A8_%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C
                    حق با شماست
                    بیشتر منظورم انرژی اتمی بود

دیدگاه

بمب اتم توسط دانشمندانی از کانادا اروپا و انگلیس در پروژه ای به نام منهتن به رهبری وانوار بوش درسال 1941 ساخته شد!

بد نیست بدونید این آقای انیشتین هم یه کتابدار بوده! و توی درس ریاضی کمترین نمره رو میگرفته! :icon_razz:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
                        بمب اتم توسط دانشمندانی از کانادا اروپا و انگلیس در پروژه ای به نام منهتن به رهبری وانوار بوش درسال 1941 ساخته شد!

بد نیست بدونید این آقای انیشتین هم یه کتابدار بوده! و توی درس ریاضی کمترین نمره رو میگرفته! :icon_razz:
                        چه جالب !

من توی فیلم IRON MAN یادمه Tony Stark به اون خبرنگار گفت پدر من روی پروژه Manhattan کار کرد.من نفهمیدم یعنی چه ! اما العان جا فتاد. :smile:

دیدگاه

هی میخوام هیچی نگم بازم....
                          اون دوستی که مثال کره زمین رو زدن ببینین یه کم دیدتونو بازتر کنین تا بتونین زمانی رو تصور کنین که این منظومه شمسی وجود نداشت و برای اولین بار تیکه های ازون پراکنده شدند و بعد سرد شدند و ... (این تاپیک حوصله این حرفها رو نداره اگه دوست داشتین برین سایتی مثل هوپا اونجا کامل با جزئیات میشه بحث کرد که چرا.... خلاصه اینکه این کره که شما روش سوارین (چهارنعل) انرژیشو چندین میلیارد سال قبل از اینکه شما دنیا بیان گرفته :دی)

و راجع به اینکه معما چون حل شود آسان شود...
                          یکی از مشکلات ما ایرانیها همین مغلطه بازیها و سفسطه ها و استدلال کردن با تمثیل هست (عوض صغری کبری چیدن که اونم اگر بچینیم با مثل و ... میچینیم...)
                          توی همین تاپیک این مسئله بحث شد که چرا قوانین فیزیک به اون معنی که شما فکر میکنین نقض نمیشن بلکه فقط متکاملتر و جهانشمولتر میشن به عنوان نمونه فیزیک مکانیک نیوتونی نقض نشده و در چهارچوب خودش (با توجه به پایه هاش) کاملا درست کار میکنه (با همین قوانین موشک میفرستن و ماهوراه در مدار قرار میگیره و ... و کل بحثهای مهندسی مکانیک هم توی سال ۲۰۱۰ هش بر این اساسه....) به این مسئله لطفا توجه کنین....
                          و نکته دوم هم که باز قبلا توی این تاپیک مفصل بحث شد همون جریان مسئله تربیع دایره و تثلیث زاویه است که دقیقا مسئله ای مترادف اینه توی ریاضیات و قضیه حل شدن و نشدن نیست (در واقع ریاضیدانها ثابت کرده بودند که این مسئله جواب نداره ولی هنوز تعداد زیادی کم سواد بودند که انجمن ریاضی فرانسه رو ذله کردند از بس نامه هائی مبنی بر حل مسئله میفرستادند تا اینکه ظاهرا این انجمن مجبور میشه به شکل عمومی (در اون زمان که عصر بخار بوده....) اعلام کنه بابا دیگه بسه....

خوب تصمیم گرفته بودم که این تایپک رو دنبال نکنم ولی خوب توبه گرگ مرگه فکر کنم وقتی ۸۰ سالم شد بازم به این تاپیک سر بزنم و تجدید خاطره کنم.....

دیدگاه

سلام
                            وقت نکردم کل تاپیک رو بخونم.
                            ولی به نظر من، حتی اگه بتونیم همچین دستگاهی رو بسازیم، که مستقل از انرژی باشه یا از خودش انرژی تولید کنه، باچی می خواهید کنترلش کنید؟می زنه خودش رو ذوب می کنه :agree: نیروی بازدارنده اش چی می خواد باشه؟؟؟
                            برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
                            http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

سلام
                              لا اقل با علم این زمان غیر ممکن هست

موفق باشید :smile:
                              [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
                              ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

سلام.
                                چند مدتی بود که به دلیل درس و دانشگاه به این تاپیک سر نزده بودم.دوستان زیادی در این جا اظهار نظر کردن و با وجود مسخره کردن ها و ...من برای همشون احترام قائل هستم چون یه درخت هر چی پربار تر میشه افتاده تر میشه.
                                البته ما از یک سری از دوستان که فکر می کنن نبوغ نیوتونی و انیشتنی دارن و می تونن به راحتی به دیگران توهین کنند می گذریم چرا که به هر حال هر کس فهم و شعورش تا یه حدیه و ما هم انتظار چندانی از بعضی دوستان نداریم.البته من مطمئنم افراد شرکت کننده در این تاپیک از افراد با فهم شعور وکمالات هستند منتها حالا . . .
                                در ضمن دوستانی هم که برای خنده به این جا میان هم بدونن که اگر خواهان خنده بیشتری هستند می تونن برگردن به دوران کودکی شون و ببینند والدین شون چه اشتباهات فاحشی در تربیت اونا کردن که به مباحث علمی می خندن تا اینجوری بیشتر بخندن.البته شاید هم گریه شون بگیره کسی چه می دونه!
                                بگذریم.
                                اما در جواب دوستمون آقای مرتضی میر باید عرض کنم که طرح من بدلیل اینکه در نقاط مشخصی نیروش کم میشه و در واقع به طور دائم نیرو بهش وارد نمیشه لذا هرگز به سمت ذوب شدن و اینجور چیزا پیش نمیره.چون مکانیزمش میشه گفت یه جورایی مثل پالس ساعت در پردازنده ها می مونه.

در جواب آقای سدید هم باید عرض کنم شما چرا مدام مسئله نربیع و تثلیث رو وسط می کشی؟من قبلا جواب این حرف شما رو داده بودم.توصیه می کنم به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید و با دقت مسئله حد ها و لیمیت هایی رو که طرح کردم رو بخونید.

و خدمت آقای سید حسن جعفری هم باید عرض کنم که علم های آینده رو من و شما،جوون های ایرانی باید به زمان حال بیاریم و اگر منتظرش باشیم و کاری انجام ندیم آینده هیچ وقت داوطلبانه علمشو به ما نمی ده . . .
                                یا علی
                                برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X