اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

نوشته اصلی توسط sadeghelect
    امکان اضافه شدن این خازن ها به فروشگاه هست
    اضافه شدند تعدادیشون بقیش هم تا آخر تعطیلات اضافه میشند.

دیدگاه

دوستان به اکثر زمینه ها اشاره کردند غیر از op-amp ها که اضافه کردن بسیاری موارد به موجودی فروشگاه نیاز به سرمایه بسیار بالایی هم نداره

از جایی پایه بسیاری از مدارهای آنالوک مبتنی بر تقویت کننده های عملیاتی میباشد از دوستان در مدیریت فروشگاه تقاضا میشود در صورت امکان حداقل تقویت کننده های عملیاتی مشهور و پر کاربرد و باز در صورت امکان چند نوع سریع آن را به محصولات فروشگاه اضافه نمایند
      پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

سلام
        اگر شد و تونستی مقداری هم از این خازن ها بیارید
        این خازن های "supercapacitor" من نتونستم فیلم براتون قرار بدم ولی خیلی خازن های جالب و جذابی هستند

البته قیمت هم ندارم

تا انجا که می دانم داخل مغازه ها هم نیست

این خازن سایز خیلی کوچکی دارد (نسبت به ظرفیت) ولی همانطور که مقدار ظرفیت را بخوانید بسیار پرظرفیت هست.

البته می دونم این هم بازار کار خوبی فعلا ندارد ولی اگر قیمتش مناسب باشه چیزی هست که فکر می کنم هر کسی حداقل یه دونه برای آزمایش بخرد

دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
        وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
        او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
          اینا اکثرا تو فروشگاه هستند.
          واقعا...!؟ oo:
          یه چک بکنید
          1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
          من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
          !Electronic On! Programming On
          هوشمندانه سوال بپرسیم!
          http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

سلام
            لطفا از این پیزو های قاب دار برای تبخیر آب سرد هم بیاورید

هم برای تعمیر دستگاه های بخار آب سرد لازم است و هم بسیار بسیار عالی تر از پیزو های معمول است و قدرت بسیار بالای هم دارد

http://mke-kilik.ir/img/p/7/6/76-large_default.jpg

نامش هم هست GFN20
            واقعا بهتر و عالی تر از سایر پیزو هاست
            سایر پیزو ها یک لایه محافظ ضد آب دارند که به مرور از بین می رود اما این پیزو ها عمر بسیار بالایی دارند.
            خود من و خیلی از دوستان مشتری این پیزو ها خواهیم بود.
            ممنون

sigpic

دیدگاه

با سلام وتبریک سال نو
              AT Mega 1280 (اصل اصل)
              قولشو توی تایپیک تشخیص میکرو اورجینال داده بودید ممنون
              :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
              لـعـن الله قـاتـلیـک و ظـالـمـیـک یـا فـاطـمـة الـزهـرا سلام الله علیها

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor
                دوستان به اکثر زمینه ها اشاره کردند غیر از op-amp ها که اضافه کردن بسیاری موارد به موجودی فروشگاه نیاز به سرمایه بسیار بالایی هم نداره

از جایی پایه بسیاری از مدارهای آنالوک مبتنی بر تقویت کننده های عملیاتی میباشد از دوستان در مدیریت فروشگاه تقاضا میشود در صورت امکان حداقل تقویت کننده های عملیاتی مشهور و پر کاربرد و باز در صورت امکان چند نوع سریع آن را به محصولات فروشگاه اضافه نمایند
                کاملا به گزینه خوبی اشاره کردید. همش این تو ذهنم بود ولی یادم نمی اومد. اصلا قلب مدارات آنالوگ این OP-AMP ها هستن. به طوری که بچه ها اگه کار باهاش رو خوب بلد کنن خیلی کارها می تونن باهاش کنن. شما اگه لیستی مدنظر دارید اینجا بگید تا اگه ما هم چیز خاصی به ذهنمون رسید بهش اضافه کنیم. حتما اینکارو بکنید. واقعا OP-AMP ها مهم هستن.

دیدگاه

پیشنهاد من

سلام! :bye اقای بلورچیان من یازده تا از پیزوهای معمولی فروشگاه رو خریدم!خیلی خوب جواب داد فقط از این پیزوهایی که ناصر معرفی کرده هم بیارید!ما مشتریشیم

یه پیشنهاد داشتم برای فروشگاه که تا فروشگاه بزرگتر نشده بگم که خیلی خیلی خیلی مهمه!
                  لطفا
                  عکس هایی که از ماژول و بعضی قطعات تو سایت قرار میدین کنار یه مرجع که بهترینش خط کشه است بندازید !خواهش میکنم
                  بعضی ها مثل من تازه کارند و یه قطعه رو شاید برای اولین بار باشه که می بینن!مخصوصا برای کارمیخان قاب و جعبه درست کنن و اندازه واسشون مهمه!مثل عکس زیر !خیلی هم باکلاس میشه کارتون

دیدگاه

دوستان این پیزو روی یک دستگاهی هست و اینا استوک خرید کردن (جهان کیت) دقیق این رو پیدا کردن فوق العاده سخته
                    دوستان اگر این مدل رو تو سایت های چینی و خارجی پیدا کردن لینک بدن لطفا چون من فعلا پیداش نکردم.

دیدگاه

اسپید کنترل و موتور برشلس هم وارد کنید
                      هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahan.rafiee
                        اسپید کنترل و موتور برشلس هم وارد کنید
                        فروش نداره !
                        خوباش گرونه ..... 2-3 ماه یک بار یکی میخره.
                        جزو اون چیزاست که همه میخوان ولی کسی نمیخره به دلیل قیمت بالاش

دیدگاه

تو فروشگاه باطری زیر را برای فروش دارید. من هم چند بار خرید کردم. شدیدا به جاباطری اون نیاز دارم. چون من این باطری ها را خودم جدا شارژ میکنم. تگه بیارین خیلی خوب میشه. کسی تا حالا وارد نکرده. مرسی

http://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%...V-3500mAh.html

دیدگاه

فروش نداره !
                            خوباش گرونه ..... 2-3 ماه یک بار یکی میخره.
                            جزو اون چیزاست که همه میخوان ولی کسی نمیخره به دلیل قیمت بالاش
                            حیف :cry2:
                            حالا میشه خازن های جنس تانتالیوم رو هم وارد کنید (همه رنج ها)
                            البته نمیخوام فشار بیارم هر وقت خواستید وارد کنید :redface: :rolleyes:
                            هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین وکیل زاده
                              تو فروشگاه باطری زیر را برای فروش دارید. من هم چند بار خرید کردم. شدیدا به جاباطری اون نیاز دارم. چون من این باطری ها را خودم جدا شارژ میکنم. تگه بیارین خیلی خوب میشه. کسی تا حالا وارد نکرده. مرسی

http://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%...V-3500mAh.html
                              من خیلی دنبالش بودم قیمتی دور بر 3 تومن داره ! میرزه ؟
                              تصوری که از جاباتری میشه در حدود 1000 تومن هست چون یک تیکه پلاستیکه ! ولی نمیدونم چرا اینا اینهمه گرون هستند.
                              اگر این رنج قیمت معقول هست و کار راه میندازه بگید من تکی و دوبلش رو دقیق قیمت کنم.
                              مرسی

دیدگاه

من خیلی دنبالش بودم قیمتی دور بر 3 تومن داره ! میرزه ؟
                                تصوری که از جاباتری میشه در حدود 1000 تومن هست چون یک تیکه پلاستیکه ! ولی نمیدونم چرا اینا اینهمه گرون هستند.
                                اگر این رنج قیمت معقول هست و کار راه میندازه بگید من تکی و دوبلش رو دقیق قیمت کنم.
                                مرسی
                                اینا چون جاباتری 18650 هستند ، واسه همین گرون قیمت هستند. ولی به نظر من ارزش داره. چون بدون این جاباتری ها ، نمیشه از شارژر دیگه ای استفاده کرد. خیلی خیلی بهدرد میخورند. حتی یه جورایی برای پک کردن و استفاده در رباتیک هم قابل استفاده هستند.

یه تحقیقی کنید ببنید اگه وارد کنید ، تکی و دوتایی دست مشتری چند میرسه؟

مرسی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X