اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

نوشته اصلی توسط محسن محمد خانی
    اون خلاصه الکترونیک خودمه :mrgreen:
    بتونم اسکن می کنم تو همین فروم میذارم
    موفق باشید
    آقا من تمامه سایتارو با همه کتابفروشیارو گشتم پیدا نکردم :rolleyes:
    اگه لطف کنین بزارین تو سایت بسیار از معرفت شما متشکریم :wow:
    یه سوال دیگم داشتم من دو سال دیگه کنکور ارشد دارم اما مشکل اصلیم ریاضیه
    چون از فنی اومدم بین این همه کتاب ریاضی سردرگم شدم که کدوماشو بگیرم اگه یه راهنمایی کنین ممنون میشم.
    سوال دوم عکس finallist جمع بندی خود شما از کل اون کتاباس؟
    با مشتی گره کرده نمی توان دستی را به گرمی فشرد (گاندی)
    (خیام اگر ز باده مستی خوش باش
    باماهرخی اگر نشستی خوش باش
    چون عاقبت کار جهان نیستی است
    انگار که نیستی چو هستی خوش باش)

دیدگاه

نه جمع بندی کسیه که داشت اون فایل ها رو جمع میکرد
      ریاضی هم کتاب های پارسه و مدرسان شریف خوب هستند
      در کل ریاضی درسیه که دیگه همه نکاتشو در اوردن و همه کتاب ها تقریبا یک جور هستند مثل الکترونیک نیست که یک کتاب درست حسابیم در موردش نیست!!
      www.tehranelec.com

دیدگاه

سلام
        هر کسی درس ها خوب خلاصه کرده یا جزوه کنکوری خوبی دارم مثل جزوه جناب شریفیان یا کهن و...
        لطفا اینجا لینک دانلود بزاره. اگر اینکار رو دوستان انجام بدهند بانک اطلاعاتی و کنکوری خوبی میشه.
        ممنون

دیدگاه

آقا محسن شما اگه زنجان باشی باید دکتر جلیلوند ودکتر نظامی زاده از استاداتون باشن
          استاد خوب هم داشتین.
          ممنون از راهنماییت اکه برام سوال پیش اومد میپرسم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dani25
            آقا محسن شما اگه زنجان باشی باید دکتر جلیلوند ودکتر نظامی زاده از استاداتون باشن
            استاد خوب هم داشتین.
            ممنون از راهنماییت اکه برام سوال پیش اومد میپرسم
            بله من ماشین 1 با کاوه و کنترل هم با جلیلوند پاس کردم(با شما موافقم)
            من نگفتم همه ی استاداش ضعیفن که اونجا استادای خوب هم داره استاد عالی هم داره(مهندس طاهری)
            www.tehranelec.com

دیدگاه

دوستان عزیز سلام
              من یه سوالی داشتم :
              من باید توی کنکور ارشد سال 90 شرکت کنم . می خواستم بدونم که باید از الان چه کار کنم که بتونم رتبه خیلی خوبی بیارم ؟ :arrow:
              البته از بین صحبتهای شما یه چیزایی دستگیرم شد ولی باز می خوام اگه کسی می تونه یه کم بیشتر برام توضیح بده . مثلا آیا از همین مهر ماه برم سراغ پارسه یا نه بزارم برای بعد از کنکور امسال ؟ یا مثلا خودم از کی شروع کنم و چه جور بخونم ؟ و ...
              خلاصه یه کمکی بدید . ممنون می شم .
              امروز زندگی را آغاز کن !
              امروز مخاطره کن !
              امروز کاری کن !
              نگذار که به آرامی بمیری !
              پابلو نرودا

دیدگاه

سلام محسن جان
                تبریک
                میخواستم بپرسم شما کلاس یا ازمون موسسه خاصی شرکت کردید
                اصلا موسسات اموزشی مثل پارسه واجبه ادم شرکت کنه.
                تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
                تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین شیخ نجدی
                  سلام مهسن جان
                  تبریک
                  میخواستم بپرسم شما کلاس یا ازمون موسسه خاصی شرکت کردید
                  اصلا موسسات اموزشی مثل پارسه واجبه ادم شرکت کنه.
                  سلام من فقط ازمون های پارسه رو شرکت می کردم
                  چند تا کنکور ازمایشی(2 یا 3) واجبه ولی مثل پارسه که هشتاس نه(شده قلم چی :mrgreen!!
                  www.tehranelec.com

دیدگاه

سلام....

میخواستم نظر دوستان رو در رابطه با ازمونهای ازمایشی بدونم (پارسه).کسانی که قبول شدن با رتبه های خوب این ازمون ها رو شرکت کردن؟کسی رو میشناسید که شرکت کرده باشه...نتیجه چطور بوده؟

بدجوری گیر کردم بین ثبت نام کردن واسه پارسه و بیخیال شدنش!!!

و یه سوال دیگه از رتبه های برتر اینکه نحوه مرور کردنشون چطور بوده؟؟برنامه مرورشون رو اگر لطف کنن بذارن ممنون میشم.

ممنونم
                    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

آقا محسن شما چطوری 2 یا 3 تا آزمونو شرکت کردی ؟ پول همشو دادی یا فقط همونایی که زفتی . من از خود پارسه پرسیدم گفت پول همشو میگیرن ولی نصیر نه - یعنی ارزش داره واسه 2 تا آزمون حدود 500 تومان بدیم ؟

دیدگاه

آقا جان بیاین برین سنجش شرکت کنین مفته
                        5 آزمون 90 تومن
                        تازه یه مزیتیم که داره نسبت به کنکور سال قبل رتبه میده
                        البته من از یکی شنیدم
                        خودمم میخوام بدونم چی به چیه کدومشون بهترن؟
                        شرکت کننده های کدوم بیشترن؟
                        با مشتی گره کرده نمی توان دستی را به گرمی فشرد (گاندی)
                        (خیام اگر ز باده مستی خوش باش
                        باماهرخی اگر نشستی خوش باش
                        چون عاقبت کار جهان نیستی است
                        انگار که نیستی چو هستی خوش باش)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط uchiha_keyvan
                          آقا جان بیاین برین سنجش شرکت کنین مفته
                          5 آزمون 90 تومن
                          تازه یه مزیتیم که داره نسبت به کنکور سال قبل رتبه میده
                          البته من از یکی شنیدم
                          خودمم میخوام بدونم چی به چیه کدومشون بهترن؟
                          شرکت کننده های کدوم بیشترن؟
                          سنجش تکمیلی گه 240 تومن میگیره اینم سایتش http://www.sanjesh.net/default.aspx?id=156

میگم یه ارزونش پیدا کنید همه با هم بریم ثبت نام کنیم اوضاع اقتصادی خرابه :mrgreen:
                          موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
                          (اديسون)

دیدگاه

شک نکنید که پارسه خیلی بهتره (من نه کارمند پارسه ام نه برای تبلیغ ازش پول می گیرم)
                            و رتبش واقعیه و می تونید روش حساب کنید(جامع اماری زیاد و رقیبای سر سختتون همه در پارسه هستن)
                            سنجش جامع اماری حدود 500 نفر داره و تازه اونم پخش بین همه گرایشا اصلان برای سنجش مناسب نیست مگر اینکه صرفا بخواین جو کنکور رو تجربه کنید
                            که اونم به خاطر یک روزه بر گذار شدن ازمون زیاد شبیه سازی خوبی نیست
                            قیاس با رتبه های پارسال کار کاملا بیهوده ای مثل قیاس امثالی ها با قبلی ها که دیدیم همه سورپرایز شدن
                            پارسال با 170 بزور سیستم (قدرت)خواجه قبول می شدن
                            امسال با 170 راحت تربیت مدرس در میودی
                            و همچنین رتبه ها هم میانگین کلی جا به جا شده بود
                            www.tehranelec.com

دیدگاه

سلام
                              در رابطه با اینکه کدوم آزمون رو شرکت کنین باید بگم که به نظر من خیلی با هم تفاوتی ندارن چون شرکت در این آزمون ها فقط شاید باعث برنامه ریزی بهتر بشه و اینکه یه اجباری باشه برای درس خوندن(البته اگه برنامشون رو رعایت کنین) و خیلی نباید به اینکه چند نفر توش شرکت میکنند و چقدر نتایجش با نتایج کنکور شبیه و اینجور چیزا فکر کرد من خودم فقط ازمون اخر پارسه رو شرکت کرده بودم اونم فقط برای اینکه قبل کنکور برای یبار اونو برا خودم شبیه سازی کرده باشم(کسایی که این مدلی فقط ازمون اخر رو شرکت میکنن حواسشون باشه 2و3 هفته قبل کنکور نتیجه روحیشون رو خراب نکنه!) عادی شدن شرایط امتحانو و زمان بندی و اینجور چیزا در واقع یکی از مزیت های این کنکور آزمایشیه والا به لحاظ سوالات امتحانی تو خیلی از درسا هیچ تشابهی با کنکور ندارن یعنی سخت تر و غیر استاندارد تر هستن و باید حتما جزوات خودشون رو خونده باشی تا تو اون زمانی که استاندارد پاسخ دادن به یه سوال کنکور هستش بتونی جواب بدی :angry:( اینو در رابطه با ازمون های پارسه میگم چون سوالاتشو از دوستام میگرفتم بقیه ازمون ها رو نمیدونم )
                              در رابطه با اینکه دانشگاهی که لیسانس توش بودین دانشگاه خوبی نبوده و استادای خوب نداشته نمی گم که تاثیر نداره ولی تاثیرش به اندازه ای هم نیست که اونایی که دانشگاه های سطح پایین تر درس خوندن درصد قبولیه خودشونو تو دانشگاه های سطح بالاتر صفر ببینن من خودم خیلی ها رو دیدم که تو دوره لیسانس دانشجویی متوسط و یا حتی سطح پایین بودن ولی خودشون خوندن و رتبه های خوبی آوردن ( البته اینکه گفتم دانشجوی متوسط و یا سطح پایین از روی شناختی که خودم روشون داشتم گفتم و ملاکم معدل نبوده چون تو معدل درس های عمومی و خیلی چیزای دیگه تاثیر داره)
                              خیلی دنبال روش درس خوندن بقیه نباشین چون شرایط شما با کس دیگه یکسان نیست و در واقع یه نسخه رو نمیشه برای همه یه شکل پیچید بهتر از همه اینه که با توجه به توانایی های خودتون و مهمتر از اون هدفتون و وقتی که دارین برنامه ریزی کنین
                              اما در مورد منابع درسی من خودم سعی کردم در درس هایی که احساس میکردم جزوه های دانشگاهیم خوبن اول همونا رو بخونم چون خوب اونا رو قبلا یه بار خوندیم و کلا ادم با جزوه های خودش راحت تره و بعد برم سراغ منابع دیگه در یه سری از درسا هم که از همون اول رفتم سراغ منابع دیگه در مورد تست هم همون طور که همه میدونن مهههههمترین تست ها ماله کنکور های سال های قبله تو کنکور ها خیلی وقتا خیلی سوالات مشابه و حتی عینا اورده میشه من خودم تو کنکور سال 87 چند تا سوال رو همین طوری زدم. صحبت خیلی طولانی شد در اخر چند تا از منابعی که خودم ازشون استفاده کرده بودم و به نظرم بدک نبودند میگم:
                              ریاضیات و معادلات------- جزوه کلاس های درسی پارسه
                              مدار های الکتریکی ------- پردازش
                              تقریبا اکثر کتاب های راهیان ارشد و تست های کنکور های سال های قبل چاپ دانشگاه تهران
                              یه سری از درس ها مثل سیگنال خوده کتاب رفرنس(اپنهایم) به نظرم خیلی خوبه البته خوب واسه همه درسا مرجه اول همون کتاباشونه ولی خوب این یه چیز دیگست
                              بقیش فعلا یادم نیست یادم اومد میگم :smile:
                              :bye
                              حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
                              خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

سلام به همه دوستان
                                اکثر بچه هایی که سال گذشته در آزمونای سازمان سنجش شرکت کرده بودن ، پس از کنکور سراسری، خیلی راضی بودن. البته با توجه به این موضوع که متاسفانه یا خوشبختانه چند سوال هم دقیقا از همون سوالات کنکورای آزمایشی تو کنکور اصلی اومده بود . ( بخصوص مدار و سیگنال)
                                http://www.kamangari.blogfa.com
                                ارسال برترین جزوات کنکور ارشد برق

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X