اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

این سایتشه
    http://www.sanjeshserv.com/News/1389/890503_01.htm

حالا نمی دونم چقدر معتبر باشه آزمون هاش . 4 مرحله آزمون 90 تومن
    موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
    (اديسون)

دیدگاه

یه کتاب خوب برای ریاضی عمومی 1و2 اگه سراغ دارین معرفی کنین
      با مشتی گره کرده نمی توان دستی را به گرمی فشرد (گاندی)
      (خیام اگر ز باده مستی خوش باش
      باماهرخی اگر نشستی خوش باش
      چون عاقبت کار جهان نیستی است
      انگار که نیستی چو هستی خوش باش)

دیدگاه

سلام
        دوستان از خلاصه های الکترونیک خبری نشد!؟
        ما همچنان منتظریم :sad:

دیدگاه

محسن جون دمت گرم و مبارک باشه . فقط این برگه هات یه خورده قاطیه . میشه لطف کنی با word بنویسی و رتبه هر یک از این افراد و مخصوصا رتبه خودتو بگی .
          [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

وای بچه ها من به هوای سر کار رفتن برا ارشد امسال نخوندم حالا استعفا دادم کارش جالب نبود میخوام بخونم واسه ارشد البته پایم ضعیف نیست اما از دوستام خیلی عقبم الان دیگه اخرای مهر شده همه از اول تیر شروع کردن خدا کنه برسم
            به نظرتون پارسه بهتره یا ماهان؟
            انچه که هستی هدیه خداوند به توست
            و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
            پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

سلام
              به نظر من آزمون های پارسه و کلاسهای نصیر.
              چون جمعیت آماری پارسه از بقیه جا ها بهتره ولی قیمت کلاس هاش بالا ست و استاد هاش همیشه خوب نیستند
              نصیر قیمتش پایین تره و استاد های بهتری داره .
              به سراغ من اگر مي آييد

نرم و آهسته بياييد، مبادا كه ترك بر دارد

چيني نازك تنهايي من

دیدگاه

ممنون ازمونای پارسه حتما میرم اگه بشه اما من زیاد اهل کلاس نیستم همیشه خودم بهتر میخونم میفهمم
                پس پارسه خوبه/
                انچه که هستی هدیه خداوند به توست
                و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
                پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

سلام،نیکی و پرسش؟ من میخوام ولی میشه بگی فروشیه یا مجانی ای جزوات تاپیک پارسه شما؟ممنون میشم جواب بدی :nerd:
                  جانم به فدای ائمه اطهار
                  می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

الان دیگه دور دوره اکسین هست . دیگه کسی پارسه نمیره . چه ازمون چه کلاس
                    گاهي تمام چيزهايي که يک نفر مي خواهد، فقط دستي است براي گرفتن دست او، و قلبي است براي فهميدن وي ..

دیدگاه

خلاصه های الکترونیک خبری نشد ؟!! oo:

دیدگاه

اکسین دیگه خیلی گرونه. امسال پارسه شده 400 تومن کمر همه رو شکسته. البته من پارسال هم پارسه بودم، امسال اگه بخوام دوباره برم قیمتش میشه 280 تومن :agree: اما بازم خیلی زیاده.
                        به نظر من برای آزمون آزمایشی اگه قبلاً یه بار آزمون دادید (مثل من :rolleyes همون سازمان سنجش کافیه. تازه فقط دوتا جامعش.
                        یادش به خیر، من پارسال توپ خونده بودم، اما موقع کنکور یه مشکلی پیش اومد و شدم 2000 :cry2: :cry2: :cry2: :angry:
                        دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام
                          دوستان گفتم جهت اطلاع عموم بچه هایی که می خواهند ارشد شرکت کنند بگم که دفترچه ها رسید و تا 16 هم بیشتر مهلتش نیست.
                          یادتون نره و...
                          موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
                            اکسین دیگه خیلی گرونه. امسال پارسه شده 400 تومن کمر همه رو شکسته. البته من پارسال هم پارسه بودم، امسال اگه بخوام دوباره برم قیمتش میشه 280 تومن :agree: اما بازم خیلی زیاده.
                            به نظر من برای آزمون آزمایشی اگه قبلاً یه بار آزمون دادید (مثل من :rolleyes همون سازمان سنجش کافیه. تازه فقط دوتا جامعش.
                            یادش به خیر، من پارسال توپ خونده بودم، اما موقع کنکور یه مشکلی پیش اومد و شدم 2000 :cry2: :cry2: :cry2: :angry:
                            سلام....

جناب پور ازاد شما گرایشتون چی هست؟الکترونیک رو از چه کتاب یا جزوه ای میخونید؟؟درصدتون تو این درس چند بوده؟

ممنونم

فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشته جعفری
                              سلام....

جناب پور ازاد شما گرایشتون چی هست؟الکترونیک رو از چه کتاب یا جزوه ای میخونید؟؟درصدتون تو این درس چند بوده؟

ممنونم

من که تو متن شخصیم نوشتم. الکترونیک. عشقمم الکترونیک آنالوگه. مخصوصاً تکنیک پالس :read:

والا برای الکترونیک منم خودم خیلی مشکل داشتم و دارم. برای الک 1 کتاب پوران پژوهش خوبه به نظرم. خیلی کامله و تازه یه سری جاهاش زیادی کامله!!! اما الک 2 نداره متاسفانه و کتاب به درد بخور هم براش ندیدم. من از جزوه دانشگاهیمون الک 2 رو می خوندم، و از رو کتاب مدرسان شریف تست می زدم. کتاب خوبی نیست اما تست زیاد داره.
                              واقعاً نمی فهمم چرا کسی نمی تونه برای الکترونیک یه کتاب خوب بنویسه
                              اما درصدم :redface::
                              من تو کنکورای پارسه الکم رو متوسط میزدم، معمولاً حدود 30 تا 45 بود. اما خوب تو کنکور شد 22 :cry2:
                              امیدوارم دیگه امسال مشکل پارسال واسم پیش نیاد. وگرنه خود کشی می کنم
                              دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

واقعا نیست کتاب!!! این درس منو دق داده صد هزار رحمت به مغناطیس.
                                منم از تست های مدرسان میزنم درس هم از جزوه دانشگاه! اما اصلا جالب نیست وضعیت الکترونیک!
                                همه کنکور یه طرف الکترونیک هم یه طرف :cry2:
                                فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X