اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالی در خصوص usart

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : سوالی در خصوص usart

نوشته اصلی توسط علی ایمانی فر
    با توجه به این گفته هاتون اگه یه Jlink گیر بیارین و ببینید که میشه پروگرمش کرد یا نه میتونید بفهمید که سوخته یا نه در غیر این صورت بفرستین گارانتی اگه سوخته باشه بهتون میگن و البته با پرداخت هزینه میکرو درستش میکنن. فک کنم اون 5 ولت کار دستتون داده
    راستی شما ولت متر دارین؟
    اگه آره ولتاژ پایه های 3.3 و 5.0 ولت رو اندازه بگیرین ببینید ولتاژ درسته یا نه.

LCD رو با اون یکی میکرو که سالمه تست کنید ببینید چه جوریه؟

من تو برنامه ای که دو روز پیش دادم اصلا USART استفاده نکردم
    خب من اصن نمیدونم jlink چیه یا از کجا باید گیر بیارم.

نه میدونم شما استفاده نکردین. من خودم بهش اضافه کردم اما تو شبیه ساز ارسال نکرد. lcd که خاموشه جواب نمیده . من چون فردا میرم اتاق پروژه دانشگاه اونجا میتونم با lcd درست برنامه و امتحان کنم. چون تایم اتاق پروژه محدوده میخواستم یوزارت و adc هم امتحان کنم واسه همین به برنامه اضافه کردم اما وقتی Adc و یوزارت و بهش اضافه کردم با اینکه قبلا تو شبیه ساز جواب میگرفتم الان نمیگیرم. برنامه امم دستوراتش مثه قبلیه اما بازم جواب نداد.

تو این لینک گذاشتمش دستوراتتون اصن تغییر ندادم اما بازم شبیه ساز کیل جواب نمیده.
    http://p30up.ir/images/vxzw6cheqfqgkdw0f7ht.zip
    قطره بارون گرچه خیلی کوچیکه ، اما همیشه یک گل تشنه منتظر باریدنشه...!

دیدگاه

پاسخ : سوالی در خصوص usart

برو اینجا ببین جلینک چیه؟

من اگه وقت کنم مینویسم برنامه رو
      زندگی یعنی امید و حرکت
      کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
      سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
      برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
      به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

برو اینجا ببین جلینک چیه؟

من اگه وقت کنم مینویسم برنامه رو
        سلام وقت بخیر

اول اینکه من با مولتی متر 5ولت و 3.3 ولت برد 7اس اندازه گرفتم درست نشون میداد.

دوم اینکه من برنامه امو امتحان کردم داده هایی و بصورت هگز برام ارسال کرد تو محیط ترمینال :wow:
        مشکلمم یه مشکل سخت افزاری بود نه نرم افزاری :mrgreen: :mrgreen:

اما مشکلی که جدید پیدا کردم این بود که ال سی دی ها (حدود 5تا lcd امتحان کردم) بعد یمدت اجرا کردن برنامه کلا خاموش میشن :surprised:

و درکل فقط ال سی دی یه عدد نمایش میده . بعد سریع به آخر برنامه میرسه. اما اعدادی که رو محیط ترمینال ارسال میشه خیلی بیشتر از ایناست.
        میخواستم بدونم این بخاطر سرعت پایین ال سی دی که نمیتونه همه اعداد و نشون بده یا برنامه باید تغییر کنه و مشکل داره؟

سوم هم اینکه با تشکر از شما که کمکم کردین که زودتر به نتیجه برسم :job:

دیدگاه

سلام اقای ایمانی فر

من دوباره مزاحمتون شدم

استادم میخواین من توسط یه نرم افزاری این داده های دیجیتالی و بصورت سینوسی نمایش بدم. ولی نمیدونستن چه نرم افزاری اینکارو میکنه.
          شما نرم افزاری میشناسین که اینکارو بتونه انجام بده؟

همین داده های دیجیتالی و روی شکل نشون بده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط teymoori
            سلام اقای ایمانی فر

من دوباره مزاحمتون شدم

استادم میخواین من توسط یه نرم افزاری این داده های دیجیتالی و بصورت سینوسی نمایش بدم. ولی نمیدونستن چه نرم افزاری اینکارو میکنه.
            شما نرم افزاری میشناسین که اینکارو بتونه انجام بده؟

همین داده های دیجیتالی و روی شکل نشون بده.
            سلام
            خواهش میکنم
            ببینید بهترین چیزی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم MATLAB هست که حتما شما هم کار کردین.
            در واقع شما میخاین یه جورایی اسیلوسکپ بسازین. درسته؟
            اتفاقا چند وقت پیش من همین کارو برای یه دستگاهی ECG کردم که میکرو ولتاژ رو با ADC اسندازه میگرفت و بعد ارسال میکرد به پورت سریال و متلب هم رسم میکرد.
            من پروژه رو برای یه ببخشیدا آدم نفهمی انجام دادم و اونم نتونست جواب بگیره از برنامه آماده :eek: ولی اگه شما میخاین به شما بدم.
            برنامه مقادیر ارسالی از پوورت سریال رو میگیره و نمایش میده. حتی فرکانس های برق شهر رو هم حذف میکنه که نویز برق شهر که روی سیما افتاده رو هم نشون نده.
            البته هر کدوم رو توی یه شکل مجزا نشون میده (سیگنال اصلی و حذف نویز شده و ...)
            زندگی یعنی امید و حرکت
            برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.

دیدگاه

سلام
              خواهش میکنم
              ببینید بهترین چیزی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم MATLAB هست که حتما شما هم کار کردین.
              در واقع شما میخاین یه جورایی اسیلوسکپ بسازین. درسته؟
              اتفاقا چند وقت پیش من همین کارو برای یه دستگاهی ECG کردم که میکرو ولتاژ رو با ADC اسندازه میگرفت و بعد ارسال میکرد به پورت سریال و متلب هم رسم میکرد.
              من پروژه رو برای یه ببخشیدا آدم نفهمی انجام دادم و اونم نتونست جواب بگیره از برنامه آماده :eek: ولی اگه شما میخاین به شما بدم.
              برنامه مقادیر ارسالی از پوورت سریال رو میگیره و نمایش میده. حتی فرکانس های برق شهر رو هم حذف میکنه که نویز برق شهر که روی سیما افتاده رو هم نشون نده.
              البته هر کدوم رو توی یه شکل مجزا نشون میده (سیگنال اصلی و حذف نویز شده و ...)
              راستش من یکم سرچ کردم دیدم جوابی بدست نمیارم اینطوری چون استادمم هیچ نرم افزاری و پیشنهاد ندادن دیگه کس دیگه ای تو ذهنم نبود ازشون بپرسم جز شما درنهایت عذرخواهم هرسوالی واسم پیش میاد از شما میپرسم .و وقتتون و میگیرم

اما در مورد استیلوسکوپ ؛ منم همچین چیزی تصور کردم که استادم میخواین . فکر کنم درسته چون گفتن تو یه عالمه داده دیجیتال داری میخوام اینارو رسمشون بکنی.
              اتفاقا منم باید یه سیگنال Ecg بهadc میدادم اما چون تاحالا باaRM کار نکرده بودم استاد گفتن واسه شروع اول سینوسی بدم که اونم خیلی طول کشید. الان من با همین برنامه میتونم بعنوان ورودی یه سیگنال ECG بدم؟
              اره با متلب کار کردم البته دوسال پیش ، اما فکر نمیکردم قابلیت real time بودن هم داشته باشه. مگه سرعت پردازش متلب خیلی پایین نیس؟

آره خب اگه برنامه شو دارین که خیلی هم خوبه ممنون هم میشم اگه بدین . فقط یسوال الان خودتون از این برنامتون جواب گرفتین؟
              ************************************************** ************************************************
              من یکم سرچ کردم با این برنامه ها مواجه شدم میخواستم بدونم منظور شما هم این برنامه است؟
              برنامه شما هم اینطوریه ؟
              اخه این استیلوسکوپ واسم نمیاره . نمایش اخرش یه شکل موج معمولیه.
              متلب استیلوسکوپ داره؟یا دستوری دااره که فراخوانی بشه؟

clc
              s=serial ('com1&#039
              fopen(s)
              for n=1:1:100
              n
              out=fscanf(s)
              c=str2num(out)
              a(n)=c
              end
              x=1:1:100
              plot(x,a)

دیدگاه

شرمنده که بنده باز هم میون بحث وارد میشم و مبحث جدیدی مطرح میکنم.
                آقای ایمانی فر شما نمونه برنامه c دارین که توش رشته ای که از طریق usart توسط میکرو دریافت میشه، در داخل میکرو به عنوان یک command که پارامتر های عددی هم داره پردازش بشه ؟ می خوام کاربر بتونه با میکرو ارتباط برقرار کنه. یا راهنمایی میتونین در این زمینه بهم بکنین.
                ضمنا صندوق پیامتون هم پر شده ها :icon_razz:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط teymoori
                  راستش من یکم سرچ کردم دیدم جوابی بدست نمیارم اینطوری چون استادمم هیچ نرم افزاری و پیشنهاد ندادن دیگه کس دیگه ای تو ذهنم نبود ازشون بپرسم جز شما درنهایت عذرخواهم هرسوالی واسم پیش میاد از شما میپرسم .و وقتتون و میگیرم

اما در مورد استیلوسکوپ ؛ منم همچین چیزی تصور کردم که استادم میخواین . فکر کنم درسته چون گفتن تو یه عالمه داده دیجیتال داری میخوام اینارو رسمشون بکنی.
                  اتفاقا منم باید یه سیگنال Ecg بهadc میدادم اما چون تاحالا باaRM کار نکرده بودم استاد گفتن واسه شروع اول سینوسی بدم که اونم خیلی طول کشید. الان من با همین برنامه میتونم بعنوان ورودی یه سیگنال ECG بدم؟
                  اره با متلب کار کردم البته دوسال پیش ، اما فکر نمیکردم قابلیت real time بودن هم داشته باشه. مگه سرعت پردازش متلب خیلی پایین نیس؟

آره خب اگه برنامه شو دارین که خیلی هم خوبه ممنون هم میشم اگه بدین . فقط یسوال الان خودتون از این برنامتون جواب گرفتین؟
                  ************************************************** ************************************************
                  من یکم سرچ کردم با این برنامه ها مواجه شدم میخواستم بدونم منظور شما هم این برنامه است؟
                  برنامه شما هم اینطوریه ؟
                  اخه این استیلوسکوپ واسم نمیاره . نمایش اخرش یه شکل موج معمولیه.
                  متلب استیلوسکوپ داره؟یا دستوری دااره که فراخوانی بشه؟

clc
                  s=serial ('com1&#039
                  fopen(s)
                  for n=1:1:100
                  n
                  out=fscanf(s)
                  c=str2num(out)
                  a(n)=c
                  end
                  x=1:1:100
                  plot(x,a)
                  نه بابا این چه حرفیه هر سوالی دارین بپرسین اگه بتونم حتما جواب میدم
                  تازه چون میخای ECG کار کنی راغب شدم.
                  مدار اولیه برای گرفتن سیگنال ECG رو هم خاصتی بگو بهت بدم

ببینید شما نمیخاین پردازش سنگینی انجام بدین که.
                  البته برنامه ای که من نوشتم یکم تاخیر داره تو نمایش نمونه ها و این تاخیر هم به مرور هی زیاد تر میشه ولی خب جواب کارو میده.
                  مثل همین برنامه ای هم هست که شما بالا گذاشتین منتها یکم پر پروبال تره :biggrin:
                  در مورد جواب گرفتن باید بگم اگه یه سینوسی بهش بدین عینا براتون رسم میکنه ولی قسمتی که باید سیگنال ECG رو دریافت کنه چون سیگنال خیلی ضعیفه (سیگنالیه که از 1 میلی ولت تا 1.5 میلی ولت تغییرات داره) همش روش نویز میوفته ولی من جواب گرفتم ازش البته گاهی هم کار نمیکرد و همش نویز بود.

برنامه رو پیوست کردم برات
                  ببین اگه مداری رو که دارم بهت بدم و بری ازش جواب بگیری خیلی دعات میکنم :rolleyes: آخه من این رو برای یه خانومی بستم و فرستادم براش و اون آدم خنگ نتونست از لقمه آماده جواب بگیره و به من گفت کارت دو زار نمیارزه. خودمم داشت بهم تلقین میشد که اون چیزی که منم دیدم اشتباهه و خودمم جواب نگرفتم و حسابی حرص خوردم :angry: از این که یکی که هیچی حالیش نیست بهم گفت کارت دو زار نمی ارزه :angry:
                  خلاصه هر کمکی خاستی بهم بگو اگه از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
                  فایل های پیوست شده
                  زندگی یعنی امید و حرکت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gizmo89
                    شرمنده که بنده باز هم میون بحث وارد میشم و مبحث جدیدی مطرح میکنم.
                    آقای ایمانی فر شما نمونه برنامه c دارین که توش رشته ای که از طریق usart توسط میکرو دریافت میشه، در داخل میکرو به عنوان یک command که پارامتر های عددی هم داره پردازش بشه ؟ می خوام کاربر بتونه با میکرو ارتباط برقرار کنه. یا راهنمایی میتونین در این زمینه بهم بکنین.
                    ضمنا صندوق پیامتون هم پر شده ها :icon_razz:
                    سلام
                    قبلا یه برنامه نوشتم که از GPS رشته ها رو دریافت میکرد و مسیر حرکت رو توی صفحه نمایش میداد و از MFC هم استفاده کرده بودم
                    البته توی زبان c/C++ یه مقدار کار کردن با پورت سریال سخته
                    ولی C# راحتتره
                    البته سختیش برا اولشه :icon_razz:
                    یه بار راه بندازی دفعه دوم راحته دیگه :rolleyes:
                    زندگی یعنی امید و حرکت

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پاسخ : سوالی در خصوص usart

دستتون درد نکنه. ماشالله چه برنامه ای هم هست. بعضی دستوراتش و شناختی درموردش نداشتم . اگه جواب گرفتم و استادم تاییدش کردن دوباره مزاحمتون میشم واسه توضیح بیشتر.البته قبلش عذرخواهم!
                      راسی گفتین این برنامه برای ورودی سینوسی مشکلی نداره. فقط برای سیگنال قلبی ممکنه گاهی جواب نده.؟ و یسوال دیگه : قسمت com5 باید com خود کامپیوتر هماهنگ باشه ذیگه؟ یعنی من موقع استفاده از این برنامه باید کام سریال سیستم خودمو بذارم؟
                      BaudRate هم باید تغییر بدم دیگه 9600؟
                      همین دوتا مورد تو برنامه باید تغییر بدم ؟تا جواب بگیرم؟

ببخشید زیاد پرسیدم آخه الان نمیتونم امتحانش کنم. فردا باید برم اتاق پروژه تایمم محدوده. میخوام فردا با مشکلی مواجه نشم. :mrgreen:

مدار خودتون بدین؟ منظورتون همون برنامه ا ی که با آرم نوشته شده؟ یعنی برنامه اش با اینی که من برای ورودی سینوسی نوشتم متفاوته؟ من فکر میکردم میشه یکی از پایه ها رو ورودی تعریف کنم و داده ecg بهش بدم؟ اتفاقا این سوالی بود که میخواستم ازتون بپرسم. که برنامه ی من برای ورودی Ecg کار نمیکنه؟
                      (چه سخت افزاری چه نرم افزاری باید تغییرش بدم؟)

اگه مشکلی نیست که مدارتونو بدین.
                      من امتحانش میکنم.
                      اما من بیشتر دوست دارم خودم به نتیجه ای برسم اینکه خودم به نتیجه برسم واسم لذت بخشه. نمیدونم منظورم و متوجه میشین یانه.
                      کلا اگه برنامه خودم قابل تغییر باشه خیلی بهتره! میخواستم بدونم برنامه من میشه یعنی قابل تغییر هست بنظرتون نسبت به ورودی ecg؟

شما دعا میکنین؟ جایگاه عوض شده !!!! من از شما متشکرم بابت کمکاتون و وقتی که میذارین. هروقت هم حرم رفتم دعا واستون کردم . چون واقعا جوابگو هستین و هم اطلاعاتش و دارین و هم زمانشو میذارین.

************************************************** **************************************************

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پاسخ : سوالی در خصوص usart

نوشته اصلی توسط teymoori
                        دستتون درد نکنه. ماشالله چه برنامه ای هم هست. بعضی دستوراتش و شناختی درموردش نداشتم . اگه جواب گرفتم و استادم تاییدش کردن دوباره مزاحمتون میشم واسه توضیح بیشتر.البته قبلش عذرخواهم!
                        راسی گفتین این برنامه برای ورودی سینوسی مشکلی نداره. فقط برای سیگنال قلبی ممکنه گاهی جواب نده.؟ و یسوال دیگه : قسمت com5 باید com خود کامپیوتر هماهنگ باشه ذیگه؟ یعنی من موقع استفاده از این برنامه باید کام سریال سیستم خودمو بذارم؟
                        BaudRate هم باید تغییر بدم دیگه 9600؟
                        همین دوتا مورد تو برنامه باید تغییر بدم ؟تا جواب بگیرم؟

ببخشید زیاد پرسیدم آخه الان نمیتونم امتحانش کنم. فردا باید برم اتاق پروژه تایمم محدوده. میخوام فردا با مشکلی مواجه نشم. :mrgreen:

مدار خودتون بدین؟ منظورتون همون برنامه ا ی که با آرم نوشته شده؟ یعنی برنامه اش با اینی که من برای ورودی سینوسی نوشتم متفاوته؟ من فکر میکردم میشه یکی از پایه ها رو ورودی تعریف کنم و داده ecg بهش بدم؟ اتفاقا این سوالی بود که میخواستم ازتون بپرسم. که برنامه ی من برای ورودی Ecg کار نمیکنه؟
                        (چه سخت افزاری چه نرم افزاری باید تغییرش بدم؟)

اگه مشکلی نیست که مدارتونو بدین.
                        من امتحانش میکنم.
                        اما من بیشتر دوست دارم خودم به نتیجه ای برسم اینکه خودم به نتیجه برسم واسم لذت بخشه. نمیدونم منظورم و متوجه میشین یانه.
                        کلا اگه برنامه خودم قابل تغییر باشه خیلی بهتره! میخواستم بدونم برنامه من میشه یعنی قابل تغییر هست بنظرتون نسبت به ورودی ecg؟

شما دعا میکنین؟ جایگاه عوض شده !!!! من از شما متشکرم بابت کمکاتون و وقتی که میذارین. هروقت هم حرم رفتم دعا واستون کردم . چون واقعا جوابگو هستین و هم اطلاعاتش و دارین و هم زمانشو میذارین.
                        مشکلی نیست. جاییش رو نفهمیدی بگو توضیح بدم
                        نه منظورم اینه که مداری که سیگنال ECG رو تقویت میکرد مشکل داشت وگرنه این برنامه برای هر ورودی ای درسته. مدار قسمتی که ولتاژ ECG رو تقویت میکرد مشکل داشت و به این ربطی نداره
                        بله باید com با com سیستم تنظیم بشه
                        اگه برنامه رو خونده باشی یجا نوشته s.BaudRate = 19200; و اینجا میتونی تنظیم کنی باود ریت چند باشه. باود ریت دو طرف (میکرو و کامپیوتر) باید یکی باشه
                        بلی باید جواب بگیری
                        ولتاژت هم بین 0 تا 3.3 ولت باشه تا میکرو درست بخونه

خواهش میکنم میشکلی نیست
                        ببینید من منظورم مداری هست که سیگنال ECG که از پروب ها دریافت میشه رو تقویت میکنه نه برنامه میکرو
                        مدارش اینه

خواهش میکنم. خیلی ممنون
                        موفق باشید
                        زندگی یعنی امید و حرکت

دیدگاه

من بعضی دستورات متوجه نشدم چرا استفاده شدن میشه اگه امکانش هست یه توضیحی بدین من چیزایی که فهمیدم و جلو دستورات نوشتم البته اندک هستن اخه من تا حالا با این دستورات کار نکردم :sad: میشه در جهت کامل شدن فهم بیشتر یه توضیح مختصر بدین؟خصوصا اونایی که جلوشون نوشتم WHY? :redface:
                          فایل و پیوست کردم
                          ممنون
                          http://p30up.ir/images/rern1rjiyfifvbc1wzrs.zip

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پاسخ : پاسخ : سوالی در خصوص usart

مشکلی نیست. جاییش رو نفهمیدی بگو توضیح بدم
                            نه منظورم اینه که مداری که سیگنال ECG رو تقویت میکرد مشکل داشت وگرنه این برنامه برای هر ورودی ای درسته. مدار قسمتی که ولتاژ ECG رو تقویت میکرد مشکل داشت و به این ربطی نداره
                            بله باید com با com سیستم تنظیم بشه
                            اگه برنامه رو خونده باشی یجا نوشته s.BaudRate = 19200; و اینجا میتونی تنظیم کنی باود ریت چند باشه. باود ریت دو طرف (میکرو و کامپیوتر) باید یکی باشه
                            بلی باید جواب بگیری
                            ولتاژت هم بین 0 تا 3.3 ولت باشه تا میکرو درست بخونه

خواهش میکنم میشکلی نیست
                            ببینید من منظورم مداری هست که سیگنال ECG که از پروب ها دریافت میشه رو تقویت میکنه نه برنامه میکرو
                            مدارش اینه

خواهش میکنم. خیلی ممنون
                            موفق باشید
                            اهان تقویت کننده ECG؟ این و ما تو کارگاهمون بردای اموزشیشو داریم . و البته به اضافه دیتا شیتشون.
                            حتی با پروتیوس رسم کردیم . + PCBشون
                            البته ترممون قد نداد که به مرحله ساخت برسونیمشون. :mrgreen:
                            اگه میخواین و اگه ندارینشون من میتونم بهتون فایلا رو بدم ببنینین که کجای برنامهتون مشکل داشته.
                            حتی واسه سیگنال های حیاتی دیگه هم داریم.

راسی واسه اینکه میگین اون فرد از مدار شما جواب نگرفتن و شک کردن به مدار شما . باید بگم من که دیتا شیت داشیم که تازه تایید شده بود .ماله دستگاه ساخته شده بود . همون زمانی که پروتیوسشو رسم میگردم از همون پروتیوس هم خیلی بدبختی داشتم تا ازش جواب گرفتم چه برسه موقع ساخت از اخرم بزور جرثقیل :biggrin: جواب داد. البته من مدارات دیگه ای هم داشتم که باید جواب میگرفتم اما همون موقع هم یادمه مدار تقویت کننده ECG بیشتر اذیت کرد.

تازه خود دستگاه هم خیلی سخت جواب میداد. خیلی باید باهاش کار میکردیم تا جواب میگرفتیم.
                            کلا اینجور مدارات به اسونی جواب نمیدن.

من ورودیمو باید از همون برد ها ورودی eCG بگیرم. لازم نیست تقویت کننده بذارم.....! یعنی میشه اینکارو کرد اما خیلی وقت گیر میشه .
                            ممنون
                            فکر کردم شما برنامI ه ارم و میگین.

منظورتون اینه از ولتاژ VREF مبدل انالوگ به دیجیتال کمتر باشه.؟
                            بله ولتاژ ورودی سینوسی من کمتر از 3.3 : مثلا 1ولت با فرکانس 100 هرتز

دیدگاه

سلام اقای ایمانی فر

متاسفانه امروز که من رفتم دوباره پروژه رو اجرا کردم جز صفر هیچی برام ارسال نکرد . فقط صفجه پر از ضفر میشد. میخواستم بدونم امکان داره جواب قبلی که گرفتم فقط نویز بوده باشه. چون حتی برنامه شبیه ساز کیل هم با برنامه جدید جواب نمیداد. :sad:

و وقتی هیچ ورودی به Adc نمیدم بازم lcd برای من نمایش میده ADC VALUE= یک عددی.
                              در صورتی که اصن ورودی نداره که داره عدد نشون میده. :sad: :sad: :sad: :sad:

میشه لطفا یه نگاهی به برنامه من بندازین .

اینم برنامه ام : :sad: :sad:

http://p30up.ir/images/vxzw6cheqfqgkdw0f7ht.zip

اینم داده هایی که نشون میداد.میشه از رو اینا فهمید نویز هست یا خیر؟

راستی متلب هم میگفت دستور fOPEN کار نمیکنه و بخاطر اینکه اصن کانکت نشدم و یا کام 1 اصن وجود نداره یا اصن داده ای دریافت نمیکنه. :sad: با اینکه صفحه پر از صفر میشد. یعنی حتی همون صفر هم نشون نمیداد.

دیدگاه

سلام
                                از مبدی USB 2 Serial استفاده میکنید؟
                                یا از PC استفاده میکنید و خودش پورت COM داره؟
                                زندگی یعنی امید و حرکت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X