اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

1- یعنی شما میخوای بچه ها اینکارو برات بکنند یا اینکه خودت انجام بدی بچه ها کمکت کنند؟!!
    2- یه صف حلقوی به طول بیست ثانیه درست کن! (اگه با صف حلقوی مشکل داری) یه جوری بیست ثانیه اطلاعات آخر رو در یه متغیر نگه داری کن
    خود ویوفرم چارت! هم یه وضعیت سوئیپ! (جناب حداد عادل از گناهان ما بگذره) که باهاش میتونی همواره بیست ثانیه آخر رو نشون بدی. هر وقت دکمه زده شده اطلاعات رو بریز رو فایل
    نوشته اصلی توسط hoda.khakrand
    خب ببینم از مهندسای گل کسی بلده یا نه؟؟؟ :mrgreen:
    :eek:

دیدگاه

با سلام دیتا لاگر usb
      خب من نرم افزار lab viewرو نصب کردم بعد فایل برناممو باز کردم اجرا کرذم گیر داد visa
      اون رو هم دانلود کردم نصب کردم باز eroro میده
      این خود فایل
      Read_ok.vi - 32.6 Kb
      اینم eror

دیدگاه

انشالا
        تو هلپش هم این ارور هست ولی توضیحی نیست
        اگه کسی برخورد کرده بگه لطفا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
          1- یعنی شما میخوای بچه ها اینکارو برات بکنند یا اینکه خودت انجام بدی بچه ها کمکت کنند؟!!
          2- یه صف حلقوی به طول بیست ثانیه درست کن! (اگه با صف حلقوی مشکل داری) یه جوری بیست ثانیه اطلاعات آخر رو در یه متغیر نگه داری کن
          خود ویوفرم چارت! هم یه وضعیت سوئیپ! (جناب حداد عادل از گناهان ما بگذره) که باهاش میتونی همواره بیست ثانیه آخر رو نشون بدی. هر وقت دکمه زده شده اطلاعات رو بریز رو فایل :eek:
          نخیــــــــــــــــــــــــــــــــــررررر....منظو رم کمک بود....
          منظور شما از صف حلقوی همون شیفت رجیستره؟؟؟!!!
          خب نمیشه دیگه.. نمیشه
          هر روشی که بگی تست کردم نشد که نشد....
          بعدشم من فقط نمیخوام 20 ثانیه آخرو که.. میخوام هر بار این دکمه رو میزنم 20 ثانیه 20 ثانیه به عقب برگرده و نمایش بده...
          حالا میتونید بگید ویو فرم کدوم قسمتش هست؟؟؟؟
          برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد،زیرا آنها بر این باورند که یا راهی خواهند یافت ، یا راهی خواهند ساخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoda.khakrand
            نخیــــــــــــــــــــــــــــــــــررررر....منظو رم کمک بود....
            1- صف حلقوی یه روش برای صرفه جویی در حافظه است (در کتابهای برنامه نویسی کامپیوتری اومده در مباحث صف و پشته)
            شاید من منظور شما رو نفهمیده باشم. من فکر کردم که شما در راستای همون پروژه ای که در دست دارید؛ اطلاعات رو روی چارت رسم میکنید. اونوقت هر دفعه که یه دکمه ای رو زدین میخواین اطلاعات اون لحظه تا بیست ثانیه قبلش روی فایل ذخیره بشه. که این یعنی اینکه شما همواره باید اطلاعات بیست ثانیه قبل رو در یه متغیر نگه داری کنید!
            نوشته اصلی توسط تیبا
            اون رو هم دانلود کردم نصب کردم باز eroro میده
            من فایل رو دانلود و اجرا کردم ایراد نداشت البته در پنجره اصلی برنامه باید پورت رو درست تنظیم کنید. اگه باز هم ایراد میگیره ایراد از visa هست به نظرم یه ورژن دیگه (ترجیحا 2.6.1) رو دانلود و نصب کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
              من فایل رو دانلود و اجرا کردم ایراد نداشت البته در پنجره اصلی برنامه باید پورت رو درست تنظیم کنید. اگه باز هم ایراد میگیره ایراد از visa هست به نظرم یه ورژن دیگه (ترجیحا 2.6.1) رو دانلود و نصب کنید
              منظورت visa است یا ورژن لب وبو؟؟؟
              احتمالا از ویزایت
              من فقط یه فایل 500 مگی بود دانلود کردم و تو یک درایو دیگه نصب کردم احتمالا تنظیماتم داره
              پ ن پ داره دیگه...
              این عکس start که این نرم افزار رو نصب کردم ویزا هم داره

اینم یه چیزیه دیگه بور مهمه؟؟؟

دیدگاه

به نظر میرسه شما از مبدل usb to serial استفاده میکنید.
                بعد از اینکه مبدل رو به کامپیوتر وصل میکنید اونو بعنوان پورت سریال میشناسه (احتمالا پورت 11) اونو تبدیلش کن به زیر 5 . وارد device manager شو و شماره پورت رو کم کن چون فکر میکنم وایزا 9 تا پورت سریال رو قبول میکرد یا همچین چیزی.
                تو فرانت پنل هم اون کامبو باکس مربوط به انتخاب پورت رو باز کن ببین پورت رو میشناسه و تنظیمش کن به اونی که میخوای.
                و ذدر آخر اینکه وایزا رو باز کن ببین تو قسمت پورتهاش وقتی مبدلت رو وصل میکنی پورت سرالتو میشناسه یا نه
                البته همه اینکارها در واقع یه کاره!
                اینکه گفتم ورژن 2.6.1 منظورم ورژن وایزا بود چون کم حجمه تقریبا 50 مگ و اونچیزی رو که شما میخوای رو داره

دیدگاه

گرفتم
                  تو کامپیوتر که همه in use بودن گذاشتم رو com 1
                  ولی تو لب وبو قبلش فک کنم com 11 پیدا می کرد باز ور میرم باهاش...
                  ممنون

دیدگاه

همه جا com 1 رو تنظیم کردم run میکنم باز هموون ارورو میده میگه یه چیزی و دعوت نکردم....حالا چیه نمیدونم
                    بعد تو
                    همچین چیزی اومد انگار ناشناسه واسش

امیدی هست؟؟؟؟

دیدگاه

کامپیوترت پورت com1 نداره!؟؟ شایدم قبلا یه چیز دیگه مثلا پروگرمر usb نصب کردی رو این پورت
                      بذار 4 یا 5

دیدگاه

سلام.همونطور که گفتید من visa رو نصب کردم،حالا دیگه مشکل شناختن پورتارو ندارم لبویو پورتارو میشناسه ولی برنامه رو که run میکنم این error رو میده:
                        an input parameter is invalid.for example if the input is a path,the path might contain a charactor not allowed by the OS such as ? or @.
                        معنیشو میفهمما ولی نمیدونم باید چیکار کنم!
                        لطفاً بگید چیکار کنم.
                        ممنون.

دیدگاه

برو به پنجره بلاک دیاگرام. توی تول بار کنار آیکن ران یه لامپ هست اونو روشن کن بعد برنامه رو ران کن ببین از کدوم تابع ایراد میگیره. اون قسمت رو توضیح بده یا عکسشو بذار ببینیم میشه کمک کرد یا نه!!!!
                          این بنده خدا میگه یه کاراکتر ورودیت از نظر سیستم عامل غیر مجازه و خودش مثال زده مثلا در آدرس یه فایل یا فولدر کاراکتر @

دیدگاه

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجا&#16

سلام،من برنامه ای رو نوشتم و روی پورت سریال فرستادم و در بیرون کامپیوتر هم اجرا شده،همه چیز به ظاهر درسته ولی نمیدونم چرا فقط یکبار میتونم از پورت com استفاده کنم!یعنی یه برنامه که میفرستم روی پورت واسه اولین بار جواب میگیرم ولی دیگه هیچ برنامه ای رو که می فرستم روی پورت در خروجی(سخت افزار خروجی) جواب نمی گیرم انگار بافر پورت پر میشه.مشکل چیه و باید چیکار کنم؟
                            چرا کسی جواب منو نمیده!

دیدگاه

پاسخ : انجام پروژه ها? labview . پ?شنهاد از شما انجام از ما (مجان?)

سلام من هم هستم م?شه درباره ا?ن نرم افزارب?شترتوض?ح بد?ن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fahime20
                                سلام،من برنامه ای رو نوشتم و روی پورت سریال فرستادم و در بیرون کامپیوتر هم اجرا شده،همه چیز به ظاهر درسته ولی نمیدونم چرا فقط یکبار میتونم از پورت com استفاده کنم!
                                خب اینجور سوال پرسیدن شاید نتونه به جوابدهنده خیلی کمک کنه. راستش من سه بار سوال رو خوندم ولی نفهمیدم که بیرون کامپیوتر اجرا شده و .... یعنی چی
                                ولی بهر حال شما وقتی کارت با نرم افزار روی مامپیوتر (که در لب ویو اجرا میشه و باهاش داری پورت سریال رو میخونی/مینویسی) تموم میشه با تابع serial close پورت کام رو ببند تا ببقیه نرم افزارها بتونن ازش استفاده کنند(اگرکه منظور شما رو درست متوجه شده باشم)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X