اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

بله جالب بود مشکلم حل شد ممنون
    در موارد بعدی مزاح میشم :wow:

دیدگاه

سلام من یه سوال دارم کسی LabVIEW Biomedical Toolkit رو برای دانلود داره
      اول توکل
      دوم پشتکار
      سوم مشورت
      چهارم عمل
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

سلام. این تولکیت رو میتونی از خود سایت ni دانلود کنی.. اینم لینکش... http://sine.ni.com/nips/cds/view/p/lang/en/nid/211023
        البته بعدش باید اکتی بشه..
        دو نکته اساسی :
        ۱ - باید یک اکانت در ni داشته باشی. (میتونی درست کنی)
        ۲ - باید vpn داشته باشید چون سایت ni برای ما ایرانیها محدودیت دانلود گذاشته.. خود سایت فیلتر نیست ولی خوب نمیتونیم دانلود کنیم

دیدگاه

سلام من یک پروژه دارم که روش پسورد داره چطور میشه پسورد را برداشت ممنون میشم کمک کنید

دیدگاه

دوستان کسی بلده یه مدار SNR با labview طراحی کنه
            مرسی

دیدگاه

دوستان SNR همون signal to noise ratio هست . حالا کسی بلده ؟

دیدگاه

با سلام از دوستان کسی سورس برنامه نمایش دما و گراف با لب ویو داره ممنون میشم بین میکرو و لب ویو
                ( ورژنش 9 باشه )

دیدگاه

سلام. این یک برنامه کاملا ساده هستش و من یادمه سال 1385 که تقریبا کار با لب ویو رو شروع کردم اولین ارتباط سخت افزاریم همین موضوع بود.. البته اون موقع از هیچ کسی کمک هم نگرفتم. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر سایت جامعی مثل ECA در حال فعالیت هست . انجمن لب ویوی خوبی هم داره و اساتید خوبی مثل آقای mojalan هم در اون فعالیت دارن و تقریبا به اکثر سوالات پاسخ داده میشه . شما بهتره خودتون شروع کنید و هر جا که مشکل داشتید سوال بفرمایید...

دیدگاه

سلام. این یک برنامه کاملا ساده هستش و من یادمه سال 1385 که تقریبا کار با لب ویو رو شروع کردم اولین ارتباط سخت افزاریم همین موضوع بود.. البته اون موقع از هیچ کسی کمک هم نگرفتم. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر سایت جامعی مثل ECA در حال فعالیت هست . انجمن لب ویوی خوبی هم داره و اساتید خوبی مثل آقای mojalan هم در اون فعالیت دارن و تقریبا به اکثر سوالات پاسخ داده میشه . شما بهتره خودتون شروع کنید و هر جا که مشکل داشتید سوال بفرمایید...

دیدگاه

سلام - من نیاز به یه پروژه کنترل روشنایی ساختمان با لب ویو دارم - کسی میتونه کمکم کنه - تو ارتباط میکرو و لب ویو هم هیچی بلد نیستم .

دیدگاه

لطف بفرمایید داخل انجمن یه سرچی بکنید .. مطالب کافی وجود دارد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                          دوستان می تونند ورژن 8 رو خیلی راحت و با کمترین هزینه از فروشگاه سایت تهیه کنند !!! :biggrin:
                          اینجوری مال همه هم یه ورژن مشخص میشه .. :job:

در ضمن در آینده قراره که یه وبسایت برای قرار دادن تمامی مقالات و آموزشها و پروژه های بروبچ 5 ولت 380 ولت ایجاد بشه

یه چیز هم بگم !! در حد پیشنهاد !! میشه یه جوری این کاراتون رو بزارین که به صورت آموزشی باشه و ما هم یه چیزی یاد بگیریم ثواب داره :mrgreen:
                          در ضمن شما که از همین اول شروع کردی وقت برای طراحی گذاشتی ، یبارکی می گفتی ما هم تماشاچی دیگه
                          سلام اقای کرمی میشه بفرمایین که لاینسس 2010 را چطوری نصب کنم من این نرم افزار را کامل خریدم وفقط یک بار نصب شد و به دلایلی پاک کردم واز نوکه خواستم نصب کنم این خطا را میده
                          [url=http://[[URL=http://www.up.nazicenter.ir/]][/url]

دیدگاه

من می خوام با یک کارت DAQ از شرکت advantech تو محیط labview کار کنم. نصب کارت تو max مثل اینکه امکان پذیر نیست؟ کسی تا به حال با کارتهای pci از شرکت advantech تو محیط labview کار کرده؟

دیدگاه

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجا

سلام بچه ها
                              کسی راجع به شبیه سازی تجهیزات پزشکی با لب ویو اطلاعی د اره .
                              تجهیراتی مثل ECG یا ونتیلاتور یا ....
                              کمکی لینک مفیدی مقاله ای اگه چیزی دارین لطفا دریغ نکنین شدیدا احتیاج دارم
                              پروژه دانشگامه و این ترم هم خیلی کوتاهه .
                              ممنونم .

دیدگاه

سلام.
                                میدونم که یخرده تاپیک قدیمی هست اما خب...
                                من تا به حال با لب ویو کار نکردم.اما یه پروژه دیدم که با لب ویو انجام شده بود و خیلی شبیه به چیزی بود که دنبالش میگشتم.(به خاطر ارتباط باUSB میگم شبیه چیزی بود که دنبالش هستم!)میخوام با میکرویی که ماژول USB داره، یه سری اطلاعات رو به کامپیوتر بفرستم.چطوری میشه با لب ویو این اطلاعات رو دریافت کرد و نشونش داد؟ (مثلا اطلاعات چندتا سنسور دما رو میخوام بفرستم و نشون بدم)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X