اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

یه سوال مبدل سریال به usb با usb به سریال فرق داره؟؟؟؟
    من از پایه ترانسمیتtx میکرو میدم به پایه rx پایه مبدل که usb هست ولی انگار نه انگار
    لب ویو چطوری پورت رو میشناسه؟؟؟//

دیدگاه

شما وقتی مبدل رو به کامپیوتر وصل میکنی یه پورت سریال مجازی به کامپیوترت اضافه میشه (قسمت lpt & com ports از device manager رو ببین) بعد تنظیمات داخل لب ویو رو روی اون پورت انجام بده. تنظیمات طرف میکرو هم باید درست باشه

دیدگاه

قبلا که وصل میکردم و تو لب ویو استارت میکردم ارور میداد
        خلاصه با کلی مکافات ئئرستش کردم الان شماره پورت مجازی رو از device maneger میخونم میدم به لب ویو ...ولییییییییییییییییییییییی ولی
        انگار نه انگار برنامه رو اجرا نمیکنه داده ها رو واسم رسم نمیکنه
        باز نکنه ماله visa باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

برنامرو دیباگ کنید ببینید تا کجا پیش میره
          بلاک دیاگرام اون لامپ کنار آیکن run رو روشن کنید بعد برنامرو اجرا کنید و برنامرو trace :eek: کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
            برنامرو دیباگ کنید ببینید تا کجا پیش میره
            بلاک دیاگرام اون لامپ کنار آیکن run رو روشن کنید بعد برنامرو اجرا کنید و برنامرو trace :eek: کنید
            عرض به حضور که من بدون این که هیج ابزاری به پورت وصلا کنم برنامه رو run کردم جالب بود پشت اون محیط گرافیکی یک پشت صحنه جالب داشت که یه چیزهای گردی تو مسیرش حرکت میکرد هیچ اروری چیزی ندارم ها ولی نمی دونم چرا رام ترسیم نمیکنه

دیدگاه

این عکسشه
              نظرتون چیه؟؟؟
              ممکنه واسه ارتباط با پورت باشه
              چه پایه ای از میکرو به چه پایه ای از db9 درسته؟؟

دیدگاه

خب بنظر میرسه خودت برنامرو ننوشتی. این برنامه اول منتظر میممونه تا یه چیزی بیاد روی پورت بعد اونو بخونه(با تابع bytes at serial port)
                احتمالا سیمها رو اشتباه بستی. سیگنال باید روی پین 2 سوکت کامپیوتر. پین 5 هم باید زمین باشه

دیدگاه

سلام نه برنامه ماله کتاب 11 پروژس
                  مگه نباید به پایه RXd وصل شه؟؟؟
                  حالا باید چه کنم؟؟؟
                  کلی مکافات کشیدم تا مبدلمو بشناسه
                  چه کنم
                  برنامه اشتباهه؟؟

دیدگاه

سلام دوستان labview کار.من یه مشکلی دارم.یه پروجه با استفاده از AVR و ethernet یعنی پروتکل lan و tcp/ip دارم که اطلاعاتی رو از طریق سنسور ها میخونه و از طریق ethernet و در قالب کد های html میفرسته روی laptop.
                    استاد از من خواسته که یه برنامه labview هم بنویسم به صورت گرافیکی که کد های html را از سخت افزار که به لپ تاپ وصله دریافت کنه و به صورت کد های درهم (استریگ یا عدد یا هر چیزی که زیاد هم مهم نیست) نشون بده
                    من وقتم بسیار کمه.میخواستم ببینم از دوستان کسی میتونه کمکم کنه.بسیار بسیار ممنون میشم.
                    فکر نمیکنم اونقدرا هم سخت باشه.ممنونم.

دیدگاه

سلام دوستان کشی میتونه یک برنامه برای من ینویسه که روی پورت سریال و آدرس 2 دسیمال یک ورودی داشته باشیم و ضمن نمایش اون تغییرات هم بصورت نمودار نمایش داده بشود
                      ممنون

دیدگاه

سلام لب ویو دیگه ازم ارور نمیگیره ولی هیچی برام رسم نمیکنه
                        آقا یکی یه حالی بده
                        پیشنهاد از ما پس کو انجام از شما؟؟؟
                        تو ترمینال بسکام هم داده مو یبار به اندازه یک خط میخونه بعد دیگه نمیخونه در صورتی که من داده هامو پشت هم پرینت میکنم

دیدگاه

بین ارسال داده هات یه تاخیر بذار تا نرم افزار نفس بکشه!

دیدگاه

نفس؟؟
                            من بارها دیدم که برنامه های پشت هم ارسال دارن
                            باشه تست میکنم ممنون

دیدگاه

سلام مشکلم تا حد زیادی حل شد :nice:
                              فقط اینکه داده ای که من میفرستم از نوع word و نرم افزار نمیتونه بخونه
                              آیا بلوکی چیزی هست که من بجا اون بلوکی که استرینگ میخونه بزارم که word ارسالیمو بخونه؟؟؟
                              هست؟؟؟
                              کسی متوجه شد من چی گفتم؟؟؟
                              oo:

دیدگاه

شما با تابع string to byte array رشته رو تبدیل کن به آرایه اعداد بعد دو تا دوتا بخون با تابع join number اونا رو به word تبدیل کن.
                                بهتره که یه بار توابع داخل بلاک دیاگرام رو سرسری یه نگاهی بندازی . این مواقع خیلی بکار میاد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X