اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش شبیه سازی مدارات در برنامه پروتیوس

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش شبیه سازی مدارات در برنامه پروتیوس

سلام.
    راستی الان که رفتم همین روند ور امتحانش کنم، دیدم تو ای« سرویس پک 5 ه»ین برنامه مثل این که این قسمتش مشکل داره! تو سرویس پک 3 نام قطعات رو با انتخاب کتابخونه مرجع، )Source) نشون میداد ولی اینجا خبری نیستش!!!!! شما هم این مشکل رو دارین؟
    BNTSTBNT

دیدگاه

ببخشید متوجه سوالتون نشدم.
      من این کارایی که گفتین رو قبلا هم انجام داده بودم ولی کتابخونه ای رو که add میکنم و توش قطعه هم میزارم رو جزء کتابخونه هایی که در قسمت category میان نشون نمیده!!
      به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
      اگر انسان از همه خطر ها پرهيز کند ، هرگز راه به جائي نخواهد برد...

دیدگاه

سلام. به فولدر LIBRARY از محل نصب PROTEUS برین. ببنین اونجا کتابخاونه ای با نامی که شما وارد کردین ایجاد شده؟
        BNTSTBNT

دیدگاه

bebeakhshid man farsim moshkel peida karde
          bale,ketab khone to ghesmate library vojod dare.

دیدگاه

سلام. برای حل مشکل فونت فرسی تون به قسمت اطلاعیه ها، مشکل فونت فارسی در XP fvXk.

با این وضع دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه! چون اگر کتابخونه در مسیر LIBRARY باشه و سایو کتابخونه ها رو نشون بده، اینم باید نشون بده!!! سایر دوستان کمک کنن، من چیزی به ذهنم نمیرسه! :question: :exclaim: :eek:
            BNTSTBNT

دیدگاه

مشکل فارسی ننوشتنم اینه که رو pc فارسی هنوز نصب نشده.الان از یه جای دیکه ارسال میکنم.
              حالا خودم بازم بش ور میرم ببینم میتونم بفهمم مشکل از کجا بوده.بازم از تلاشتون ممنونم.

دیدگاه

سلام
                من می خوام ترانس 220 به 12 رو شبیه سازی کنم ... چه کار باید بکنم ؟
                ممنونم
                لطفا به دکمه ی تشکر من به هیچ وجه دست نزنید ....
                اگه یه جایی مشکل کسی را حل کردم فقط ازش می خوام .... برام دعا کنه ..... همین.

دیدگاه

سلام به همه دوستان
                  من در مدارهام فقط از پروتئوس استفاده میکنم و تا به حال هم نیازهام رو همیشه برطرف میکرد اما الان برای گزارش کار آزمایشگاه مدار مخابراتی باید سیگنالهای پیام و کاریر رو به همراه سیگنال مدوله شده بدست بیارم اما نمیدونم چه طور میتونم در پروتئوس این کار رو انجام بدم مثلا میخوام شکل موج مدوله شده دو سیگنال با فرکانسهای مختلف رو با ضریب مدولاسیون 1<m بدست بیارم
                  ممکنه در این مورد کمک کنین خیلی مهمه
                  گویند که فریادرسی می آید...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی
                    سلام . خوبی دوست عزیز؟
                    بستگی داره برنامه شما چی باشه . اگه در برنامه شما زمان بندی خیلی مهم هست ممکنه که توی پروتئوس درست کار نکنه ولی اگه اینطوری نیست . چون فرانکلین برنامه رو خط به خط اجرا میکنه شما حتما یه بار برنامه رو اجرا کردید بعد میگید که درست کار میکنه در حالی که پروتئوس داره لحظه به لحظه برنامه رو اجرا میکنه و اگه اینطوری باشه حتما برنامه ایراد داره حتی اگه در بار اول درست کار کنه ، باید ایراد یابیش کنید .
                    مثلا برنامه تا یه حدی که پیش رفت بگید یه عدد خاص تو یه پورت بریزه و همونجا متوقف بشه و این کار رو تا آخر برنامه ادامه بدید تا ایرادش رو پیدا کنید.
                    موفق باشید.

دیدگاه

سلام ................

دوستان من میخوام کدهای نوشته شده با VHDLرو با استفاده از پروتئوس مدلسازی کنم . یعنی برنامه ای که در ISE نوشتم در پروتئوس رفتار و عملکردش رو ببینم . آیا پروتئوس یه همچین امکانی داره یا نه ؟

ممنون
                      دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

سلام .................

در پست قبل یه سوال مطرح کرده بودم که باعث شد برم دنبالش و به جوابش برسم .. حالا جوابش رو همین جا مطرح میکنم تا اگه دوستان به این مشکل برخورد کردن بتونن از مطالب استفاده کنن .. همونطور که از کدهای نوشته شده برای توصیف سخت افزار بر میاد ؛ این کدهها برای سنتز در محیط های فرکانس بالا به کار میرن .. برای پیاده سازی اونها هم (در CPLD یا FPGA .. )نیاز به همین فاکتور هست .. توی محیط modelsim و ISE یا حتی Quartus برای تحلیل این کدها متوصل میشن به ابزار Tess Bench .. اونجا به صورت نمودار Timing به بررسی صحت اجرای کدها میپردازن و اون تصوری که توی پروتئوس از تحلیل کاملا فیزیکی و البته دینامیک وجود داره، برای کدهای توصیف سخت افزار وجود نداره .. بنابر این نمیشه عملا با پروتئوس به صورت فیزیکی روند اجرای این کدها رو مشاهده کرد (حداقل تا ورژن 7.2 رو مطمئن هستم ..) .. موفق باشید ..

دیدگاه

[man donbale sakhte va tarahiye mashin hesabi hastam ke faghat jamo tafrigh kone ba proteus kasi mitone komakam kone?

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baby65st
                            [man donbale sakhte va tarahiye mashin hesabi hastam ke faghat jamo tafrigh kone ba proteus kasi mitone komakam kone?
                            سلام ..................

طبق قوانین سایت فارسی تایپ کنید .. بعد بفرمایید با میکرو باید باشه یا با گیت های منطقی؟

دیدگاه

درخواست کمک فوری

سلام من در اتمام نصب پروتیمس ودر هنگام باز کردن اون با این ارور مواجه میشم http://www.ecapic.ir/image/ECA-090402203706.jpg
                              میتونید عکس ببینید و ایراد اونو بگید شاید از لیسانس اون باشه :sad:

دیدگاه

دوست عزیز همونطور که گفتید ایراد از لیسانس شماست باید یکی دیگه پیدا کنید.
                                **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X