اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالات کوتاه خودرا در اینجا مطرح کنید {پاسخ فوری در انجمن LED}

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سوالات کوتاه خودرا در اینجا مطرح کنید {پاسخ فوری در انجمن LED}

نوشته اصلی توسط sina_browser
    سلام
    دوستان این ال ای دی های نواری عمرشون خوبه؟
    منظورم اینه زود از بین نمیرن؟زود نورشون کم نمیشه؟
    بستگی به ولتاژی داره که بهشون میدی
    شاید از یه ترانس بگیری که 13ولت باشه و عمرشون رو کم مکنه !

دومین مساله آب و هواست
    نباید جای گرمی باشند یعنی بالای 35درجه براشون خطرناکه

سومین مساله درجه کیفی اونهاست...درجه یک بگیرین عمرشون بیشتره

چهارمین مساله اینکه حتما پشتشون رو یه یک جسم خنک تر ببندین و رها نذارید

پنجمین هم این که داخل آب استفاده نشه
    و...
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

سلام
      جریان مجاز عبوری هر پاور ال ای دی چقده؟

دیدگاه

1 وات 400 میلی و 3 وات 700 میلی آمپر
        بقیه رو هم دیتا شیت رو نگاه کنی نوشته
        آنچه سرنوشت ما را تعیین می کند ، شرایط زندگی ما نیست بلکه تصمیم های ماست .
        آنتونی رابینز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina_browser
          سلام
          جریان مجاز عبوری هر پاور ال ای دی چقده؟
          سلام
          بازهم تکرار میکنم....بستگی به نوع - مارک و رنگ پاور شما داره
          اما معمولا توی رنج جریانی 300میلی آمپر هستند.
          هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

سلام دوستان
            ببخشید من می خواستم ledtool x4 رو نصب کنم نمیشه کرکش کرد میشه در مورد کرکش راهنمای کنید فیلم تو انجمن رو هم انجام دادم باز کار نکرد
            خدایا!
            چنان زمینگیر دنیامان مکن که وقت ظهور حضرت حجت توان برخواستن نداشته باشیم.

دیدگاه

با سلام دوستان ال ای دی LTکسی کار کرده KBچطورکدومشون بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

یه مشکل:
                دوستان من یه تابلو سفارش گرفتم شکلش لوزی یا ذوزنقه خوابیده هست با شکل سر درب مغازه مشتری ست میخاد در بیاد حالا با توجه به اندازه پلکسی 180*120 تو یه پلکسی در نمیاد و دو تا پلکسی میخام بزنم مشکل اینه که برش وسط دو پلکسی درست وسط طرح در میاد و ایا اینجوری بزنم میتونم پلکسی رو بهم بچسبونم با چسب 123 از پشت با یه تکه پلکسی میچسبونم ایا پرش ال ای دی تو فونت نشون میده کسی تا حالا تجربه داشته؟فایل طرحمو هم اپلود کردم میتونید ببینید؟http://lednama23.persiangig.com/file...9%84%D8%AC.rar

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رسول21
                  یه مشکل:
                  دوستان من یه تابلو سفارش گرفتم شکلش لوزی یا ذوزنقه خوابیده هست با شکل سر درب مغازه مشتری ست میخاد در بیاد حالا با توجه به اندازه پلکسی 180*120 تو یه پلکسی در نمیاد و دو تا پلکسی میخام بزنم مشکل اینه که برش وسط دو پلکسی درست وسط طرح در میاد و ایا اینجوری بزنم میتونم پلکسی رو بهم بچسبونم با چسب 123 از پشت با یه تکه پلکسی میچسبونم ایا پرش ال ای دی تو فونت نشون میده کسی تا حالا تجربه داشته؟فایل طرحمو هم اپلود کردم میتونید ببینید؟http://lednama23.persiangig.com/file...9%84%D8%AC.rar
                  دوست عزیز ببخشید کفش کالج رو با چه فونتی نوشتی؟ LED هارو با LEDtool گذاشتی؟فاصله LED ها از هم چقدر است؟ ممنون میشم جواب بدین

دیدگاه

با سلام
                    تو روش ساخت تابلو ثابت ک ی مقاوت وات بالا در اخر میذاریم میشه نحوه بدست اوردن مقدارش و واتش رو ساده تر توضیح بدید؟
                    "من تو آموزشش خوندم ولی متوجه نشدم"
                    با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط parham913
                      با سلام
                      تو روش ساخت تابلو ثابت ک ی مقاوت وات بالا در اخر میذاریم میشه نحوه بدست اوردن مقدارش و واتش رو ساده تر توضیح بدید؟
                      "من تو آموزشش خوندم ولی متوجه نشدم"
                      با تشکر
                      ولتاژی که میفته دو سر مقاومت
                      تقسیم بر
                      جریانی که از کل مدار عبور میکنه

نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                      barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

led smd rgb 5050 هر رنگش چند میلی آمپر مصرف میکنه؟
                        اگر از تاپيکي بدتون مياد...
                        اگر با استارتر تاپيکي مشکل دارين...
                        اگر خواستين تاپيکي فراموش بشه...
                        ...بگين که
                        [glow=red,2,300]من تو اون تاپيک پستي ارسال کنم.[/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mielec
                          دوست عزیز ببخشید کفش کالج رو با چه فونتی نوشتی؟ LED هارو با LEDtool گذاشتی؟فاصله LED ها از هم چقدر است؟ ممنون میشم جواب بدین
                          فونت ب کامران البته دور خط بهش دادم با لا ای دی تولز من فاصله رو 0.5 میل میگیرم

دیدگاه

سلام دوستان
                            یه سوال فنی داشتم زود جواب بدید ممنون میشم
                            دنبال یه آی سی با قیمت مناسب میگردم که تو ایران پیدا بشه و مشخصات زیرو داشته باشه
                            آی سی درایور ال ای دی که جریان های حدود 30 میلی آمپر رو تحمل کنه و کلکتور باز باشه که تغذیش رو بشه متناسب با تعداد ال ای دی سری شده به هر پایه اون تغییر داد(مثل uln2003) و بعد اون لچ هم داشته باشه و همچنین پایه فعال ساز خروجی و لچ
                            من چند مورد پیدا کردم که تو ایران نیست ممکنه کمکم کنید؟ :rolleyes:
                            مردم شهري که همه در آن مي لنگند/ به کسي که راه راست ميرود مي خندند

دیدگاه

سلام
                              دوستان این LED های کلاهی که الان در فروشگاه سایت موجوده کیفیتشون چطوریه؟مارکشون چیه؟قیمتشون تقریبا نصف LED های HG هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali4
                                سلام دوستان
                                یه سوال فنی داشتم زود جواب بدید ممنون میشم
                                دنبال یه آی سی با قیمت مناسب میگردم که تو ایران پیدا بشه و مشخصات زیرو داشته باشه
                                آی سی درایور ال ای دی که جریان های حدود 30 میلی آمپر رو تحمل کنه و کلکتور باز باشه که تغذیش رو بشه متناسب با تعداد ال ای دی سری شده به هر پایه اون تغییر داد(مثل uln2003) و بعد اون لچ هم داشته باشه و همچنین پایه فعال ساز خروجی و لچ
                                من چند مورد پیدا کردم که تو ایران نیست ممکنه کمکم کنید؟ :rolleyes:
                                جواب این سوال رو جناب m2000 میدونند
                                پیشنهاد میکنم از ایشون بپرسید

نوشته اصلی توسط mielec
                                سلام
                                دوستان این LED های کلاهی که الان در فروشگاه سایت موجوده کیفیتشون چطوریه؟مارکشون چیه؟قیمتشون تقریبا نصف LED های HG هست.
                                بهترین کیفیت الیدی های کلاهی رو مارک HG داره
                                البته بسته به نیازتون باید از این مارک استفاده کنید چون قیمت بسیار بیشتری دارند
                                مثلا برای محیط هایی با شرایط سخت و پرنور از HG استفاده کنیم ضرر نکردیم
                                ولی برای جایی که نور کم و محیط سادس و استفاده زیادی از روشنایی الیدی نمیشه اگه از مارک HG استفاده کنیم ضرر کردیم

خلاصه اگه جنس هاتون روی درجه بندی کیفی هست که درجه اول به مارک عالی و شناخته شده HG اختصاص پیدا خواهد کرد.
                                درجه های 2 و 3 هم مارک های متفرقه

از نظر اینکه آیا کدوم مارک که به آن دسترسی دارید خوب هست یا نیست.....
                                خودتون 3عدد سری از الیدی هر مارک رو با مقاومت و ولتاژ یکسان به تغذیه در مدت زمان یکسان و متوالی مثلا یک هفته روشن نگه دارید
                                عدم کاهش درخشندگی و شدت نور و همچنین جریان کشی پایین مشخصات اون مارک الیدی باکیفیتی هست که در آخرین روز تست دارا باشد.
                                ببخشید بحث طولانی شد.موفق باشید

\|/_\/_

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X