اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پیغام operation failed در گوشی k800 به هنگام باز کردن "application" یا "game"

گوشی من w810 است ولی هنگامیکه یک فایل Flash را میخوام به عنوان wallpaper قرار بدم ، گزینه wallpaper کمرنگ (Disable) میشه

ولی همون فایل روی گوشی دوستم T650 بعنوان Wallpaper انتخاب میشه .

کسی میدونه چرا ؟

ممنون

دیدگاه

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

سلام دوستان
      از این به بعد مشکلاتی که برا موبایلاتون پیش میاد اینجا مطرح کنین.
      دقت کنین پستای قبلی که ادغام کردم از روی عنوانشون قابل تمیزن.
      ممنون از همکاریتون. فقط دقت کنین اگه می خواین به سوالی جواب بدین دقیقا با نقل قول تیکه ای از پست مورد نظرتون معکوم کنین منظورتون کدوم پسته.
      البته باید عرض کنم که چون هنوز امتحانام تموم نشده و بدتر از اون بدلیل اینترنت نفتی که که دارم همه شو الان مرتب نکردم.
      خواهشا یه وقت فکر نکنین تو ادغام پستا تبعیضی قائل شدم.
      خب یه یا علی دیگه اینجا میگیم برا رفع مشکلات موبایلا .
      دوستان کمکی از دستتون برمیاد دریغ نکنین.
      Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

دیکشنری برای ؟6300

دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی؟

دیدگاه

پاسخ : دیکشنری برای ؟6300

مثل اینکه گوشی شما یه مشکلی که داره اینه که برنامه های بیشتر از 1 مگ روش اجرا نمیشه ! وگرنه گوشی شما جاواست
          و دیکشنری جاوا هم زیاد پیدا میشه. اینجا رو نگاه کن فکر کنم جواب بده :
          http://www.ir-tci.org/archives/software/s40/pmd_nokia_s40_dic_en_fa
          Goodbye

دیدگاه

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

گوشی من U600 سامسونگ هست. هر وقت باهاش حرف همزه رو تایپ می کنم گوشی ریست میشه. کسی میدونه چرا ؟؟؟؟
            دلا یاران سه قسمند ار بدانی
            زبانی اند و نانی اند و جانی
            به نانی نان بده از در برانش
            محبت کن به یاران زبانی
            و لیکن یار جانی را به دست آر
            به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MMEHDII
              دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی؟
              در سایت www.ir-tci.org سرچ کنید هست.

دیدگاه

دیکشنری unidic بهترین دیکشنری بوده تا حالا ( برای من ) . امکان ترجمه زبان ها ی فارسی ، انگلیسی ، اردو و عربی رو به همدیگه داره .
                این نرم افزار برای گوشی های سیمبین نوشته شده . ( نمی دونم تو همه گوشی ها جواب میده یا نه - من خودم رو سیمبین 60 ورژن 3 امتحان کردم )
                خیلی ها اونو به اسم القاموس میشناسن .
                حجمش زیاده ، دیال پم پس نمی تونم پلود کنم .
                سرچ کنی پیدا می کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آرش فیروزی
                  گوشی من U600 سامسونگ هست. هر وقت باهاش حرف همزه رو تایپ می کنم گوشی ریست میشه. کسی میدونه چرا ؟؟؟؟
                  سلام. جل الخالق این دیگه چه وضعیتی هست؟
                  Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده

سلام. جل الخالق این دیگه چه وضعیتی هست؟
                    اینطوری که من جستجو کردم ملت از سامسونگ سر همین چیزا شاکی هستن. تو ورژن قدیمی تر نرم افزاری با تایپ الف کلاه دار ( آ ) گوشی ریست میشه.
                    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                    زبانی اند و نانی اند و جانی
                    به نانی نان بده از در برانش
                    محبت کن به یاران زبانی
                    و لیکن یار جانی را به دست آر
                    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

سلام
                      من یک گوشی k750 دارم که این گوشی یک مدتی زود شارژ خالی میکرد و بعد از مدتی خاموش شد و دیگه روشن نشد باتری اون رو عوض کردم ولی تاثیری نداشت.
                      می خواستم بدونم مشکل اون چیه؟؟

دیدگاه

سلام من یه کمک فوری فوری لازم داشتم.
                        از یکی از دوستام گوشی نوکیا N72 امانت گرفتم(دست دوم) تا باهاش یه کوچولو کار کنم اگه کارکردش به دلم چسبید ازش بخرم.تو خونه که اومدم دیدم گوشی ویروس داره واز طریق بلوتوث هی میخاد یه فایل به گوشی من بفرسته و ....نکته ی اصلی به اینجا برمیگرده که من یه کار احمقانه ای انجام دادم و اومدم روی گوشی ویروس کش Symantec Antivirus که واسه N72 هم بود نصب کردم.بعد نصب گوشی هنگ کرد و هیچ عکس العملی نشون نداد.بعد از چند دقیقه من حوصلم سر رفت و باطری رو درآوردم :angry:( به خیال اینکه این هم مثل گوشی خودمه (NOKIA 5200 ) . بعد از اینکه باطری رو انداختم و گوشی رو روشن کردم ، گوشی این پیغام رو داد: >>> Phone start-up failed. Contact the retailer <<<
                        :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
                        این پیغام چه حکمی میتونه داشته باشه؟یعنی گوشی.....؟؟؟؟ :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
                        بدبختی اینه که من باید گوشی رو تا فردا ببرم پس بدم(یعنی تقریبا تا8 یا9 ساعت بعد) :cry2: :cry2:
                        الان حداقل میخواستم اینو بدونم که ایراد از کارمن بود یا از ویروس؟
                        (خدا بهم کمک کنه بتونم جوابش رو بدم ، آخه این گوشی رو اون توی مغازش گذاشته برای فروش ،یعنی گوشی مال خودش نیست :angry

دیدگاه

فونت فارسی برای w595

سلام من فونت فارسی برای گوشی سونی اریکسون w595 می خوام.اما چیزی که برام جالبه اینه که با این گوشی اس ام اس های فارسی رو میشه خوند اما گوشی زبان فارسی نداره! :eek:

دیدگاه

سلام کوشی من t650 سونی اریکسون است بعضی موقعها خود به خود خاموش می شود

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
                            سلام من N73 دارم و بعد از مدت ها تونستم یه فایل certification برای گوشیم گیر بیارم و gnubox (بخونین نوباکس) رو نصب کنم.
                            تنظیمات روی گوشیم درسته . چون توی فایل ctest.txt تولید شده بوسیله ی debug کردن نرم افزار همون کد های 0 و -3 بترتیب نشون داده می شه و ارتباط هم با m-router و استک بلوتوثم برقرار می شه.
                            البته منظورم موقع test comm channel هست که می زنمش ارتباط موقتا برقرار می شه و کد موفقیت آمیز بودن در فایل مذکور فوق نوشته می شه
                            ولی موقعی که با opera می خوام کانکت شم با انتخاب اکسس پوینت Bt حتی هیچ عکس العملی رو از طرف m-router یا استک بلوتوثم که widcomm هست نمی بینم .
                            تنظیمات incoming connection رو هم درست کردم و همه چیز درسته فقط با opera کانکت نمی شه . چرا؟

البته دوستان اگه سوالی در مورد مراحلی که انجام دادم دارن بنده در خدمتم.

دیدگاه

سلام من یه گوشی 5530 نوکیا دارم دیروز سر کلاس خورد زمین از دیروز تا حالا هر وقت زنگ می خوره یا زنگ میزنم به کسی خاموش می شه چی کار باید بکنم و چون گوشی گارانتی داره می خوام بدونم جز گارانتیش هست یا نه مرسی

دیدگاه

سلام من یه گوشی k800 دارم نمدونم چرا وقتی روشن میکنم صفحه سفید میشه وخاموش هم نمی شه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X