اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل با ارسال اس ام اس

نوشته اصلی توسط حامــد جعفـری
    ایرانسل دو تا مرکز پیام اصلی داره .
    اونی که پیش فرضشه آخرش 1400 داره .
    همونو 1420 کن درست میشه
    می شه این شماره رو کامل بنویسید
    ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد .
    فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میكنم.

دیدگاه

پاسخ : مشکل با ارسال اس ام اس

خب من منظورم این بود:
      989350001420+

ولی اینجا رو هم نگاه کن :

http://sedaghat.mihanblog.com/post/72

دیدگاه

گوشی روشنه اما می گه خاموشه

سلام
        من یه گوشی دیدم چون خیلی گذرا بهش برخوردم مشخصاتش را نمی دونم
        گوشی روشن بود به نظر کاملا سالم میومد آنتن دهی هم داشت
        اما وقتی شماره اش را می گرفتی می گفت " خاموش است "

من چیزی به ذهنم نرسید ... شما ها چی فکر می کنید ؟

دیدگاه

پاسخ : گوشی روشنه اما می گه خاموشه

شاید از این دو سیم کارته ها بوده.
          میشه کاری کرد که بگه در دسترس نمی باشد یا در شبکه نیست
          ولی خاموش بودن با توجه به اینکه آخرین Request ی که به مرکز می فرسته می گه من خاموش شدم ...و اگه بخواد دوباره روشن شه مرکز می فهمه

دیدگاه

تنها چیزی که به زهنم میرسه و چیزایی که شما گفتین ، بعضی خط ها هستن که اینجوری میشن رو گوشی های دیگه هم خط زو بنداز و امتحان کن و نتیجه رو بگو من تا حالا اینجوریشو دیدم بردم مخازات گفت که خط نیم سوز شده oo: باید تقاضا کنی یکی دیگه بگیری ،، شایدم خط رو یه گوشی خاموش دایورت شده
            کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام
              با احتمالی کم شاید گوشی رو روی حالت offline گذاشتن. البته من رفتار گوشی های مختلف رو تو این پروفایل ندیدم. برا همبن عرض کردم شاید اینطور باشه.
              Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

این از روشهای قدیمی پیچوندن زیده :agree:
                با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

نه فکر نکنم قضیه این چیزا بود
                  من اتفاقی باهاش برخورد کردم یک گوشی واسه تعمیر اونجا بود این شرایط را داشت ... که به نظر من عجیب اومد
                  مشکل از سیم کارت نبود توی این گوشی اینطوری بود و با هر سیم کارت دیگه ای هم همین بود
                  فکر کنم سونی اریکسون بود
                  یه مشکل دیگه هم داشت که درست متوجه نشدم .. یعنی چی با منبع خاموش نمی شه ؟

دیدگاه

هر گوشی 2 تا ای سی سیم کارت داره یکی واسه باند 900 که سیم کارت های مخابرات روی این باند کار میکنن و یکی واسع باند 1800 که با ایرانسل کار میکنه خیلی گوشی ها هستن که این ای سی میسوزه

شما با ایران سل هم یه امتحان کن ببیین کار میکنه

منظورتون رو متوجه نشدم

یه مشکل دیگه هم داشت که درست متوجه نشدم .. یعنی چی با منبع خاموش نمی شه
                    کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

فرمت سونی

سلام
                      کسی میدونه اگه گوشی سونی رو بخوایم فرمت کنیم lock code رو هم فراموش کرده باشیم باید چیکار کنیم؟
                      من گوشیم فایل برنامه ها و بازی هارو باز نمیکنه و error operition failed می ده ولی اگه از other یه برنامه install کنم برنامه جاوا رو باز می کنه!!!
                      حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

LCD نوکیا N70

با سلام . اول این که lcd گوشیم ( n70 ) خراب شده یعنی زمانی که از دستم افتاد در محلی که به زمین خورده سیاه و در بغیه جاهاش خط های سفید به وجود امده . می خواستم ببینم که ایا راهی هست که بتوان ان را تعمیر نمود و یا اگر نیست نوی ان چند است و ایا دست دومش هم وجود دارد .
                        سوال دوم من این است که پایه BSI که در کنار پین های ورودی باتری موبایل وجود دارد برای چیست . یک بار دیدم که یک تعمیر کار با اتصال ولتاژ به این پایه ها LCD را تست کرد و تمام ان روشن گشت می خواستم بدانم که چگونه این کار را کرده است .
                        بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
                        موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
                        نلسون ماندلا

دیدگاه

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

وقتی وارد قسمت "application" یا "game" گوشیم میشم(k800) پیام "operation failed" میده! :sad:
                          چکار کنم؟ حتما باید فلش کنم ؟ :cry2:
                          ممنون می شم کمکم کنید.
                          http://www.kamangari.blogfa.com
                          ارسال برترین جزوات کنکور ارشد برق

دیدگاه

پاسخ : تغییر شماره سریال نوکیا N82

سلام

اگه می خواین گوشیو ریست کنین جدا از کد #7370#* میتونید از #7780#* هم استفاده کنید که کل فون مموری رو پاک میکنه . در صورتیکه کد اولی فقط تنظیمات کارخونه رو برمی گردونه ، ولی فون مموری رو پاک نمیکنه.

البته میتونید گوشی رو خاموش کنید و سه کلید call (سبز رنگ) و * و 3 رو با هم نگه دارید (ول نکنید) و بعد گوشیو روشن کنید و همینطور کلیدو نگه دارید ت یه پیام بیاد و بعد ادامه بدید.

البته اگه این مشکل N82 نرم افزاری باشه با یکی از این راه ها میتونین حلش کنین ، وگرنه فایده ای نداره. فقط اطلاعاتو پروندین.
                            Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

پاسخ : پیغام operation failed در گوشی k800 به هنگام باز کردن "application" یا "game"

این اتفاق معمولا وقتی وارد مموری استیک میشین میوفته و به خاطر از دست رفتن قسمت هایی از فایل ها روی مموری استیکه ..(مموری نامرغوب خریدین شاید ....)
                              That`s It ...I`m out of here

دیدگاه

پاسخ : پیغام operation failed در گوشی k800 به هنگام باز کردن "application" یا "game"

نوشته اصلی توسط mehdi_26
                                وقتی وارد قسمت "application" یا "game" گوشیم میشم(k800) پیام "operation failed" میده! :sad:
                                چکار کنم؟ حتما باید فلش کنم ؟ :cry2:
                                ممنون می شم کمکم کنید.
                                تا اونجایی که من میدونم باید فلش بشه ، من گوشی W610 دارم دو هفته از خریدش نگذشته بود که اینطوری شد. کلی سرچ کردم دیدم ظاهرا مشکل شناخته شده ای هست و باید فلش بشه. کلا سری های جدید بعد از K800 که فکر کنم CID52 بهشون میگن این مشکل رو داشت البته گوشی من حدود ۱ ماه بعد همون بلا سرش اومد اما چون firmware جدیدش اومده بود اون رو نصب کردم و الان حدود ۱ سال و ۳ ماه میشه که مشکلی ندارم. این اشکال هم معمولا در حین اجرا یا نصب نرمآ‌افزار جاوا ایجاد میشه که یه دفعه گوشی میره تو فاز هنگ و خاموش شدن یا ریست شدن، یحتمل در همین حین قسمتی از firmware از بین میره و دیگه جاوا کار نمیآ‌کنه.

البته قبل از فلش کردن فرمت مموری و ریست کامل گوشی رو تست کنید شاید فرجی شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X