اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط دانشجوی خسته
    سلام تو رو خدا به من بدبخت بیچاره کمک کنین من تا الن از دایال اپ استفاده میکردم چند وقتیه دنبال اینترتم اما چون خط تلفن ما فیبر نوریه ای دی اس ال نمیتونم داشته باشم یعنی رفتم صبانت ثبتنام کنم که برگشت خورد!رفتم از مخابرات بگیرم که درخواستمو گذاشتن تو ارشیوگفتن معلوم نیست کی امکاناتشو داشته باشن که به پیششماره ما اینترنت بدن یه سال 6ماه شایدم 100سال دیگه!!!!!!!!!میخوام تو خونه از اینترنت استفاده کنم ....من میخوام گریه کنم!!!!!!!!!! تو رو خدا هیچ راهی نداره؟ وایمکس و رایتل هم برای من که تو خونه اینترنت میخوام به دردم میخوره ایا؟؟میخوام با گوشی و لپ تاپ و کامپیوترخونه وصل شم...ایا من محکوم به اینترنت نداشتنم؟؟؟؟؟ :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :angry: :angry: :angry: :cry:
    سلام عزیز جان من یکم قبلتر جواب دادما. فک کنم دیشب بود جوابتو دادم.
    برو بخون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط دانشجوی خسته
      سلام تو رو خدا به من بدبخت بیچاره کمک کنین من تا الن از دایال اپ استفاده میکردم چند وقتیه دنبال اینترتم اما چون خط تلفن ما فیبر نوریه ای دی اس ال نمیتونم داشته باشم یعنی رفتم صبانت ثبتنام کنم که برگشت خورد!رفتم از مخابرات بگیرم که درخواستمو گذاشتن تو ارشیوگفتن معلوم نیست کی امکاناتشو داشته باشن که به پیششماره ما اینترنت بدن یه سال 6ماه شایدم 100سال دیگه!!!!!!!!!میخوام تو خونه از اینترنت استفاده کنم ....من میخوام گریه کنم!!!!!!!!!! تو رو خدا هیچ راهی نداره؟ وایمکس و رایتل هم برای من که تو خونه اینترنت میخوام به دردم میخوره ایا؟؟میخوام با گوشی و لپ تاپ و کامپیوترخونه وصل شم...ایا من محکوم به اینترنت نداشتنم؟؟؟؟؟ :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :angry: :angry: :angry: :cry:
      به این چت باشاتل توجه کنید
      من:اگرکسی بسترمخابراتیش فیبرنوری باشدمی تواندازadslاستفاده کند؟
      شاتل:خیر
      من:پس راه حل این کارچیست؟
      مااگرفیبرنوری شدیم بایدباشاتل خداحافظی کنیم؟
      شاتل:از سرویس های با بستر وایرلس استفاده کنید
      از تهران هستید ؟
      من:بله
      شاتل:می تونید جهت دریافت سرویس
      PTP
      با واحد فروش در تماس باشید
      من:می شودیکم بیشترتوضیح بدین؟
      شاتل:با واحد فروش در تماس باشید در صورت امکان ارائه این سرویس به شما توضیحات کامل خدمت شما داده خواهد شد
      (شاتل دارای چت آنلاین هست) :biggrin:
      نشانی: تهران، خیابان شریعتی، پایینآ‌تر از پل صدر، بن بست الهیه، شماره 2، ساختمان شاتل
      تلفن: 23099
      نمابر:27657000
      کدپستی: 1914733451
      موفق باشید :wow:
      برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

من قبلا اون نزدیکی ها کار می کردم. یه چند باری هم رفتم اونجا. بد نبود برخوردشون.
        اتفاقا یکی از کارمنداشونم از ما دزدی کرد :biggrin: خانم بود مچشو گرفتیم ضایع شد شدید :mrgreen:

دیدگاه

سلام دوستان
          من ی مشکل دارم با اینترنتم! البته بهتر بگم با لب تابم!!مشکلم اینه که بدون پروکسی هیچ سایتیو نمیتونم باز کنم، پیغام میده در دسرس نیس، البته ی مدت قبل اگه جستجو میکردم پیدا میکرد ولی برای باز کردن سایت پیغام میداد که سایت در دسرس نیس ولی الان برای گوگل هم میگه در دسرس نیس!!تو تنظیمات هم رفتم ، گزینه ای که برای پروکسی داره هم غیر فعاله
          آدم ها همه ميپندارند که زنده اند،براي آنها تنها نشانه حيات بخار گرم نفس هايشان است!!
          کسي از کسي نميپرسد، آهاي فلاني...
          از خانه ي دلت چ خبر؟؟ گرم است؟؟ نوري دارد هنوز؟؟ ...

دیدگاه

سلام
            ساعت از 12 شب که میگذره سرعت دانلودم 10 کیلوبایت میشه ولی در روز تا 300 کیلوبایت هم می رسه ایا راهکاری هست تا سرعت دانلود شبانه ام بیشتر بشه؟
            اینترنت من adsl پارس انلاین است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
              do

نویز گیر وصل باشه یا نباشه زیاد تاثیری روی یکی من نداره
              چراغ اینترنت زمانی که متصل هست...یکسره چشمک میزنه
              بعد هم خاموش میشه
              پشت سرش هم چراغadslخاموش میشه
              بعد چراغ adsl روشن میشه
              بعدش هم چراغ اینترنت روشن میشه

Loop
              END

دیدگاه

[quote author=رضا شفقی link=topic=60752.msg339709#msg339709 date=1332086392]
                شکل نشون میده adsl دارید اینترنت هم دارید فقط نویز خط زیاده!
                این مشکل رو در دو شرایط من داشتم:
                1- سیم کشی ساختمان
                2- مواقع اوج مصرف اینترنت در شهر

سلام
                ساعت از 12 شب که میگذره سرعت دانلود من 10 کیلوبایت میشه در صورتی که در روز تا 300 کیلوبایت هم می رسه ایا راهی هست که در ساعات دانلود رایگان سرعت دانلودم اقزایش پیدا کنه؟
                من 256 adsl پارس انلاین دارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahsa 1370
                  سلام
                  ساعت از 12 شب که میگذره سرعت دانلودم 10 کیلوبایت میشه ولی در روز تا 300 کیلوبایت هم می رسه ایا راهکاری هست تا سرعت دانلود شبانه ام بیشتر بشه؟
                  اینترنت من adsl پارس انلاین است
                  سلام پایین اومدن سرعت در شب چند علت داره.طرح های اینترنت شبانه شب ها شروع به استفاده میکنن و معمولا هم ترافیکشون نامحدوده و اکثرا فایل های حجیم رو میدن به دانلود منجرها و تا صبح پیوسته دانلود میکنن از طرفی هم به علت همین نوع استفاده سرور های سایت ها تحت فشار قرار میگیرن و سرعتشون پایین میاد.تا جایی که من میدونم نمیشه کار خاصی انجام داد.
                  قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

سلام
                    زمانی که از پروکسی استفاده می کنم هنگامی که دانلود میکنم مثلا 100 مگ دانلود کردم و پروکسی را قطع می کنم و حسابم را چک می کنم می بینم که 300 مگ کم کرده ایا این کم شدن زیاد حجم به خاطر استفاده از پروکسی است یا دلیل دیگری دارد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahsa 1370
                      سلام
                      زمانی که از پروکسی استفاده می کنم هنگامی که دانلود میکنم مثلا 100 مگ دانلود کردم و پروکسی را قطع می کنم و حسابم را چک می کنم می بینم که 300 مگ کم کرده ایا این کم شدن زیاد حجم به خاطر استفاده از پروکسی است یا دلیل دیگری دارد
                      بله هنگام استفاده از پروکسی ترافیک مصرفی 2 یا 3 برابر میشه.ولی علت فنیش رو نمیدونم.
                      قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط darkknightrobo
                        سلام دوستان
                        من ی مشکل دارم با اینترنتم! البته بهتر بگم با لب تابم!!مشکلم اینه که بدون پروکسی هیچ سایتیو نمیتونم باز کنم، پیغام میده در دسرس نیس، البته ی مدت قبل اگه جستجو میکردم پیدا میکرد ولی برای باز کردن سایت پیغام میداد که سایت در دسرس نیس ولی الان برای گوگل هم میگه در دسرس نیس!!تو تنظیمات هم رفتم ، گزینه ای که برای پروکسی داره هم غیر فعاله
                        از کدوم پروکسی استفاده کردی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amiri33
                          از کدوم پروکسی استفاده کردی؟
                          free gate
                          تو ی جای دیگه امتحان کردم این مشکل پیش نیومد!
                          مودم دقیقا همون نوعه، اینترنتم هم هر دوتاش مخابرات
                          دلیلشو می دونید آیا؟
                          آدم ها همه ميپندارند که زنده اند،براي آنها تنها نشانه حيات بخار گرم نفس هايشان است!!

دیدگاه

free gate
                            تو ی جای دیگه امتحان کردم این مشکل پیش نیومد!
                            مودم دقیقا همون نوعه، اینترنتم هم هر دوتاش مخابرات
                            دلیلشو می دونید آیا؟
                            یه بار دیگه free gate اجرا کن و باش برو تو اینترنت یه سایتی هم باز کن ولی قبل از این که browser ie(اینترنت اکسپلورر) ببندید exit رو در free gate بزن و اول از پروکسی خارج شو ببین مشکلت برطرف می شه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amiri33
                              یه بار دیگه free gate اجرا کن و باش برو تو اینترنت یه سایتی هم باز کن ولی قبل از این که browser ie(اینترنت اکسپلورر) ببندید exit رو در free gate بزن و اول از پروکسی خارج شو ببین مشکلت برطرف می شه.
                              ممنون دوست عزیز
                              من از کروم استفاده میکنم!
                              این کارو با کروم انجام دادم، تقریبا درست شد ولی نمیدونم دوباره شاید اینجوری بشه! ):
                              مثلا همین امروز درس شده بود، لب تابمو اسلیپ کردم وقتی دوباره روشن کردمش دوباره همونجوری شده بود و کار نمیکرد!

دیدگاه

ممنون دوست عزیز
                                من از کروم استفاده میکنم!
                                این کارو با کروم انجام دادم، تقریبا درست شد ولی نمیدونم دوباره شاید اینجوری بشه! ):
                                مثلا همین امروز درس شده بود، لب تابمو اسلیپ کردم وقتی دوباره روشن کردمش دوباره همونجوری شده بود و کار نمیکرد!
                                مشکل اینجاست که نرم افزار free gate خودش تنظیماتو روی browser انجام میده و وقتی هم کارتون باش تموم میشه و می بندیدش دوباره تنظیمات browser به حالت اصلیش برمیگردونه.اگه این وسط شما این کاراو دستی انجام بدی با به غیر از این روال عمل کنی این مشکل خواهی داشت.چون تنظیمات به حالت اول برنمی گرده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X