اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط heidarali
    دوستان کسی میدونه عدد SNR رو تو مودم سیسکو از کجا میشه دید.
    من که هر چی زیر و رو کردم ندیدیم.گویا منو مخفی داره
    نرم افزاری هست واسه تشخیص مقدار نویز روی خط؟
    توی مرورگرت میزنی 192.168.1.1 همن ای پی که پشت مودمت نوشته بعد یوزر پس رو هم میزنیadmin بعد صفحه ی مودمت میاد دیگه باید پیداش کنی
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

دوست من با تشکر از شما.اما تو مودم سیسکو همچین چیزی وجود نداره.تمام منوهاشو زیر و رو کردم
      گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
      "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز
        من ازاینترنت شاتل استفاده می کنم اول خوب بودگاهی من با128-200دانلودمی کردم :rolleyes:ولی الان قطع ووصل می شود :sad:طوری که می خوام کامپیوتربندازم بیرون چراشایدبرای شماهم پیش امده باشه داریدفرمی پرمی کنید ویا...اینترنت قطع می شه وتمام زحمت شماپرمی شه .
        لطفا یک adslخوب به من معرفی کنید(گرچه تمامشون بچه سربراه دولتن ^^)
        مهم برای من پشتیبانی
        سرعت وخدمات
        بازهم ازشماسپاس گذارم .
        موفق باشید.
        برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS
          باسلام خدمت تمام دوستان عزیز
          من ازاینترنت شاتل استفاده می کنم اول خوب بودگاهی من با128-200دانلودمی کردم :rolleyes:ولی الان قطع ووصل می شود :sad:طوری که می خوام کامپیوتربندازم بیرون چراشایدبرای شماهم پیش امده باشه داریدفرمی پرمی کنید ویا...اینترنت قطع می شه وتمام زحمت شماپرمی شه .
          لطفا یک adslخوب به من معرفی کنید(گرچه تمامشون بچه سربراه دولتن ^^)
          مهم برای من پشتیبانی
          سرعت وخدمات
          بازهم ازشماسپاس گذارم .
          موفق باشید.
          سلام دوست عزیز شاتل الان بهترین اینترنتو داره میده .

حالا اون قطع وصلی که پیش میاد احتمالا از نویزه .

والا من خودم مخابرات دارم یک تلفن بی سیم خریدیم وقتی با گوشی بی سیم تماس می گرفتن چراغ adslمی پرید(قطع میشد)

یکی از بهترین راه ها اینه که از اسپلیتر استفاده کنی (من خودم همینطوری درستش کردم و الان دیگه قطع نمیشه)

شما جایی که سیم تلفنتون اومده وارد خونه شده بعد شاخه شاخه شده دوی خونه رو پیدا کن.

سیمی که از دم در اومده رو بزن توی اسپلیتر بعد سیمی که رفته توی خونه پخش شده رو بزن توی قسمت تلفن اسپلیتر بعد یه خط هم بگیر از اسپلیتر برای مودمت. :nerd:

"زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
          ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
          ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
          پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
            سلام دوست عزیز شاتل الان بهترین اینترنتو داره میده .

حالا اون قطع وصلی که پیش میاد احتمالا از نویزه .

والا من خودم مخابرات دارم یک تلفن بی سیم خریدیم وقتی با گوشی بی سیم تماس می گرفتن چراغ adslمی پرید(قطع میشد)

یکی از بهترین راه ها اینه که از اسپلیتر استفاده کنی (من خودم همینطوری درستش کردم و الان دیگه قطع نمیشه)

شما جایی که سیم تلفنتون اومده وارد خونه شده بعد شاخه شاخه شده دوی خونه رو پیدا کن.

سیمی که از دم در اومده رو بزن توی اسپلیتر بعد سیمی که رفته توی خونه پخش شده رو بزن توی قسمت تلفن اسپلیتر بعد یه خط هم بگیر از اسپلیتر برای مودمت. :nerd:

باسلام البته من ازاسپلیترهم استفاده می کنم.
            ولی سعی می کنم راه حل شماراهم اجراکنم (به نظرم درست می گویید)
            موفق باشیدراستی سال نومبارک :icon_razz:

دیدگاه

سلام به همه بچه های فعال این بخش :bye
              من یه مودم وایمکس ایرانسل دارم با سرعت ۵۱۲ !! خیلی ازش راضی ام هم سرعتش هم کیفیتش :applause: هم رایگان شبانش :twisted: اما حالا این رو می خوام بدم به دوستم و یکی دیگه برای خودم بخرم !!حالا موندم مودم جیبی بگیرم یا از همین مودم رومیزی ?اگه کسی مودم جیبی ایرانسل داره بگه چتوریه ?
              یه سوال دیگه هم داشتم !!!سرعت wifi بیشتره یا شبکه lan ?

دیدگاه

جیبی یا غیر جیبیش مهم نیست. اون به شما بستگی داره. بعد نکته اینه که گرونه فک کنم 250 تا 300 اینا باشه. شارژ نهایتا تا 5 ساعته.
                وایفای سرعتش بیشتر یا لن زیاد مهم نیست. هر کدوم مزیت های خودشون رو داره. اما الان دیگه دارن کلا شبکه های سیمی رو جمع می کنن.
                معمولا لن دیگه فقط واسه شبکه های داخلی و مهم استفاده میشه که امنیت اطلاعاتی دارن. در ضمن میزان پهنای باند جابجایی شبکه لن بیشتر از وایفای هست.
                مزیتی که وایفای داره شما همه جا می تونی ازش استفاده کنی. هر جای ممکنه که به ذهنت برسه.
                مهم شمایی که ببینی چی کارت رو راه میندازه. از قدیم گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. پس باز این وسط ما هیچ کاره ایم.

دیدگاه

دوست عزیز منظور من از سرعت کدوم بیشتره اینکه : من الان مودم رو میزی رو به pc با کابل لن وصل کردم و میام اینترنت :agree: می خوام بدونم اگه مودم جیبی وای فای بگیرم سرعت دانلود و وبگردی نسبت به لن پایین میاد یا هیچ فرقی نمی کنه ؟

دیدگاه

با سلام .مودم الفکس من از صبح تا 5 بعد از ظهر ریست می کنه .بدون اینکه به کامپیوتر یا خط تلفن وصل باشه .تو این ساعت چیزی تو مدار خونه نیست .به اداره برق هم گفتم ولی اقدامی نکردند.نوسان برقی هم تو این ساعت ندیدم .شما راه حلی دارید.(بجز روز تعطیل و بقیه ساعات به خوبی کار می کند) با تشکر فراوان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امـیـد
                      دوست عزیز منظور من از سرعت کدوم بیشتره اینکه : من الان مودم رو میزی رو به pc با کابل لن وصل کردم و میام اینترنت :agree: می خوام بدونم اگه مودم جیبی وای فای بگیرم سرعت دانلود و وبگردی نسبت به لن پایین میاد یا هیچ فرقی نمی کنه ؟
                      بستگی داره. اگه از سیستم خونگی و لبتاب استفاده کنید هیچ مشکلی نداره و افت سرعت ندارید. من خودم هم وایفای دارم و هم لن.
                      اما اگر از موبایل استفاده کنید افت سرعت داره و خودشو نشون میده. هم با وایمکس مبین نت تست کردم هم با adsl . هر دو افت سرعت زیادی داشتن مثلا نصفه میشد سرعت. جالبترین اتفاق این بود که یکی از این گوشی های هواووی رو که تست کردم باهاش کل سرعت رو میگرفت هیچ به باقی سیستم های موجود اصلا اجازه استفاده دیتا نمی داد. :icon_razz: :biggrin:

دیگه شما خود دانی :read: :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arash8888
                        با سلام .مودم الفکس من از صبح تا 5 بعد از ظهر ریست می کنه(بجز روز تعطیل و بقیه ساعات به خوبی کار می کند) .بدون اینکه به کامپیوتر یا خط تلفن وصل باشه .تو این ساعت چیزی تو مدار خونه نیست .به اداره برق هم گفتم ولی اقدامی نکردند.نوسان برقی هم تو این ساعت ندیدم .شما راه حلی دارید.(بجز روز تعطیل و بقیه ساعات به خوبی کار می کند) با تشکر فراوان
                        چه ربطی به اداره برق داره عزیز ؟
                        مودم شما شاید مورد داره. امکان زیاد بعدی اینکه مودم شما هک شده باشه و یکی داره کرم میریزه. شما پستو عوض کن با نام دستگاه رو اگه وایفای هست مشخص میشه. نوع سکیوریتیش هم رو wpa2 بزار که امنیتش زیاده و خیلی کم هک میشه.
                        دقیقا با چیزی هم که شما میگی می خونه.
                        اگر adsl دارید پیشنهاد می کنم یه سرم به isp بزنید بگید چک کنن که از اکانت شما استفاده میشده یا نه. چون امکان هک شدن اکانت از طریق خود مودم بالاست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alimka
                          چه ربطی به اداره برق داره عزیز ؟
                          مودم شما شاید مورد داره. امکان زیاد بعدی اینکه مودم شما هک شده باشه و یکی داره کرم میریزه. شما پستو عوض کن با نام دستگاه رو اگه وایفای هست مشخص میشه. نوع سکیوریتیش هم رو wpa2 بزار که امنیتش زیاده و خیلی کم هک میشه.
                          دقیقا با چیزی هم که شما میگی می خونه.
                          اگر adsl دارید پیشنهاد می کنم یه سرم به isp بزنید بگید چک کنن که از اکانت شما استفاده میشده یا نه. چون امکان هک شدن اکانت از طریق خود مودم بالاست.
                          مودم adsl همونطور که گفتم کابل شبکه و خط تلفن رو ازش قطع کردم فقط به برق وصله و ریست می کنه

دیدگاه

مودم adsl همونطور که گفتم کابل شبکه و خط تلفن رو ازش قطع کردم فقط به برق وصله و ریست می کنه
                            خب پس مورد از دستگاهتونه و باید ببرین گارانتی.
                            ممکنه در اثر نوسان برق صدمه دیده باشه. مودم رو یک مکان دیگه تست کنید شاید برق اون قسمت مورد داره و تو روزای تعطیل بدتر میشه.

دیدگاه

با سلام .مودم الفکس من از صبح تا 5 بعد از ظهر ریست می کنه .بدون اینکه به کامپیوتر یا خط تلفن وصل باشه .تو این ساعت چیزی تو مدار خونه نیست .به اداره برق هم گفتم ولی اقدامی نکردند.نوسان برقی هم تو این ساعت ندیدم .شما راه حلی دارید.(بجز روز تعطیل و بقیه ساعات به خوبی کار می کند) با تشکر فراوان
                              باسلام
                              من هم باalimkaموافقم من خودم هرچندمدت یک بارپسوردم را عوض (برای امنیت )
                              همچنین شمامی توانیدبرقتان رادرزمان قطعی اندازه بگیرید شایدازنوسان زیادبرق دراون زمان است.
                              موفق باشید. :nice:

دیدگاه

سلام تو رو خدا به من بدبخت بیچاره کمک کنین من تا الن از دایال اپ استفاده میکردم چند وقتیه دنبال اینترتم اما چون خط تلفن ما فیبر نوریه ای دی اس ال نمیتونم داشته باشم یعنی رفتم صبانت ثبتنام کنم که برگشت خورد!رفتم از مخابرات بگیرم که درخواستمو گذاشتن تو ارشیوگفتن معلوم نیست کی امکاناتشو داشته باشن که به پیششماره ما اینترنت بدن یه سال 6ماه شایدم 100سال دیگه!!!!!!!!!میخوام تو خونه از اینترنت استفاده کنم ....من میخوام گریه کنم!!!!!!!!!! تو رو خدا هیچ راهی نداره؟ وایمکس و رایتل هم برای من که تو خونه اینترنت میخوام به دردم میخوره ایا؟؟میخوام با گوشی و لپ تاپ و کامپیوترخونه وصل شم...ایا من محکوم به اینترنت نداشتنم؟؟؟؟؟ :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :angry: :angry: :angry: :cry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X