اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل موتور DC

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کنترل موتور DC

نوشته اصلی توسط hoda1967
    سلام دوستان من یک سروموتور MG995 راه اندازی کردم متاسفانه به صورت پالسی کار می کند و نمیدونم چرا درست حرکت نمی کند
    با کدوم مدار ؟
    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

کنترل موتور DC توسط 4 ماسفت

oo: oo:سلام به دوستان عزیز . من در این گفتگو مداری برای کنترل موتور با 4 ماسفت ندیدم؟ :cry:
      دنبال یه سخت افزار 4 ماسفت میگردم اگر کسی مداری برای این موضوع داره لطفا بگذارد؟
      :biggrin: :bye

دیدگاه

سلامدوستان من نتونستم encoder رو دانلود کنم مشکل چیه ؟؟؟؟

دیدگاه

من اینو قبلا دانلود کرده بودم . دوباره تو فضای سایت پلود می کنم .

اولی توضیحاتی راجع به PID و دومی هم فایل encoder هست . ( بقیه فایل های این تاپیکو ندارم . امیدوارم همونی باشه که می خواستی ).
          فایل های پیوست شده

دیدگاه

سلام مهندس یار محمدی . :bye :bye :bye

با تشکر از مطالب مفدتون .

آقا محمد میخواستم روش ارسال دیتا توسط میکرو و گرفتن اون رو توسط hyper terminal و یا ارسال دیتا به ( matlab رو جداگانه توضیح بدی (البته تاکیدم رو matlab است) چون خیلی به اون نیاز دارم (اینجوری بگم در حد مرگ و زندگی !!!!!)

البته این رو هم بگم با matlab می تونم در حد نزدیک به حرفه ای کار کنم و دستورهای کار با پورت سریال رو هم بلدم و لی نمیدونم اطلاعات را با چه فرمتی از میکرو بفرستم و با چه الگوریتمی اونها رو بگیرم و در محور زمان نمایش بدم . :eek: :eek: :eek:

مثلا" می خوام دمای محیط رو که با lm35 اندازه گرفتم (و یا مانند شما که خروجی انکودررو دادید) به matlab بدم و در طول یک بازه زمانی کاهش و افزایش دما رو نمایش بدم .

این رو هم اضافه کنم که من برنامه های میکروم رو با basic می نویسیم ولی c رو هم می فهمم و می تونم اونارو به هم تبدیل کنم .

واقعا" اگه لطف کنی کمکم کنی هیچ وقت این لطفت رو فراموش نخواهم کرد چون هر چی می گردم چیزی در این رابطه پیدا نمی کنم . :angry: :angry: :angry:چون دیدم شما در مبحث pid این کار را خیلی واضح و جالب در محیط کاملا" واقعی تجربه کرده اید فهمیدم هیچ کس مثل شما نمی تونه کمکم کنه . :angry: :angry: :angry:

ممنون . :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

سلام آقا محمد .

ممنون از مطالب مفیدتون.

آقا این لینک اولیه که خرابه حالا نمی دونم expired شده یامشکل چیز دیگس . :angry: :angry: :angry: :angry:

لطف کن یه بررسی کن علاقه مندانمنتظرند. :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :wow: :wow:

ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen250
                پسورد رو هم بزار

سلام آقا من چند بار باید بگم این لینک اولیه خرابه :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

لطفا" جدی بگیرید

دیدگاه

آقا چرا کسی به مشکلات من رسیدگی نمی کنه :eek: :eek:

آخه یکی نیست که به من جواب بده ؟ :angry:

آخر من از دست اعضای این گروه خود کشی می کنم :wow: :wow: :wow: :wow:

اصلا" من دیگه قهرم :redface: :redface: :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

سلام .لینک اول خرابه.اگه ممکنه یه بار دیگه پلود کنید.
                    ممنون
                    davood.shaghaghi@gmail.com

دیدگاه

بابا من که اونو دوباره براتون گذاشتم. چند تا پست بالاترو ببینین. (کلیک کن)

دیدگاه

لینک اول رو هم اصلاح کردم

دیدگاه

آقا دم شما گرم.....

دیدگاه

درود بر شما !
                            خواستم ازتون سپاسگذاری کنم و تحسینتون میکنم که اینقدر با علاقه و خوب مباحث نظری الکترونیک رو به صورت عملی درآوردین و این خیلی خوبه که کاربردشون رو حس کردین !

ممنون خیلی خوب بود !

دیدگاه

با سلام
                              من در مورد کنترل استپ موتور بوسیله micro steppingآ‌ اطلاعات می خواستم و اینکه آیا درایوری هم براش سراغ دراید یا نه؟

دیدگاه

سرعت سنج موتور دی سی

سلام
                                ابتدا از همه دوستان به خصوص آقای (مهندس) یار محمدی تشکر می کنم.
                                :bye :bye
                                سوالم: می خواهم دور موتوری دی سی را از 0 تا 4500 دور اندازه بگیرم(با دقت) یعنی حداقل تغییرات 10 دور را نشان بدهد.
                                چه انکدری باید از بازار تهیه کنم(لطفا مشخصات کامل آن را بدهید)؟

اگه با انکدر نمی توان چه راه حلی را پیشنهاد می کنید.
                                لطفا در صورتی که می دونید ، جوری بگید که بتونم بسازمش.
                                :cry:
                                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- بسیار ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X