اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منابع ارشد (قبول شدگان ارشد نگاه بندازند)

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
    بچه ها منظور من از دانشگاه های غیر انتفاعی گروه الف و ب همینه که خانم جعفری گفت،سجاد مشهد،علامه محدث نور،شمال آمل،.... الف هستن که همه میدونن سطح بالایی دارن.بعضی از این جدیدها که عین مشاور املاک رشد کردن و یه آزمایشگاه مدار کامل هم ندارن گروه ب هستن. :nice: حامد خان باید شبانه گرون باشه آخه 2،3نفر میرن در کنار روزانه ها با امکانات خفن و احترام زیاد شریف امیرکبیر علم و صنعت و...... ارشد میگیرن.به خاطر رعایت استانداردها و امکانات و اسم و رسم اون دانشگاه ها هست دیگه :agree:
    نه بابا اینا همش افکته. این حرفا رو واسه خام کردن میزنن. تو دانشگاهها دارن مثل چی شبانه می گیرن. دوره کارشناسیش خیلی قیمتش کمه. فکر می کنم دانشگاه ما شهریه یه ترم بچه ها حدود 300 تا 350 در میومد. اما ارشد چون دیگه دولت یه قرون هم دست دانشگاه برای شبانه ها نمی ذاره، اونام دولا پن لا حساب می کنن. وگرنه هیچ فرق خاصی نداره. تازه همه دانشگاههای دولتی شبانه ارشدش گرونه. می خواد امکاناتش زیاد باشه یا افتضاح باشه.

حالا یه سوال دیگه، این غیرانتفاعی های گروه الف، شهریه ارشدشون تو چه مایه هاییه؟
    آخه دانشگاه سجاد تا خونه ما 15 دقیقه بیشتر راه نیست
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

با سلام
      آقا من فقط یک سوال دارم . شما که قبول شدید سوالهای کنترل رو بدون ماشین حساب ، چطوری زدید، مثلا رادیکال و معادله درجه 3 و تانژانت معکوس و اون هم همه عددهای اعشاری ، خواهش میکنم شما که قبول شدید بگید چیکار کردید این محاسبات ها رو؟؟؟؟؟
      میشه بگید توی پارسه چه روشی بهتون گفتن؟؟

دیدگاه

رضا سوال بسیار خوبی پرسید؟ میشه جواب بدید؟
        آقا حامد این اطلاعات در دفترچه شماره2 ارشد هست ولی ثابتشون حدود 50 تا 100 بالاتره
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

بچه ها این منابع رو هم بدید دیگه یادتون رفت به خدا :angry:
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

آقا یه چیزی میگم ولی پاکش نیکنید !
            مدار و الکترومغناطیس و کنترل و ماشین و بررسی و ریاضی مهندسی پارسه رو تو سایت www.sem-eng.com گذاشتن "دانلود رایگان " بدوید. ( نمیخوام تبلیغ کنم برای سایتی ، هدف کمک به دوستانه )
            درضمن کسی نگفت تستهای کنترل رو بدون ماشین حساب چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_shushtar44
              با سلام
              آقا من فقط یک سوال دارم . شما که قبول شدید سوالهای کنترل رو بدون ماشین حساب ، چطوری زدید، مثلا رادیکال و معادله درجه 3 و تانژانت معکوس و اون هم همه عددهای اعشاری ، خواهش میکنم شما که قبول شدید بگید چیکار کردید این محاسبات ها رو؟؟؟؟؟
              میشه بگید توی پارسه چه روشی بهتون گفتن؟؟
              من که قبول نشدم، اما خوب، از زمانی که ماشین حساب رو از کنکور ورداشتن، معمولاً دیگه سوالایی که قابل حل با دست نباشن نمیدن. مثلاً معادله درجه 3، مگه اینکه یه جوابش تابلو باشه، مثلاً 1 یا 1- باشه، یا نهایتاً یکی از ریشه هاش رو میشه از تو گزینه ها پیدا کرد. البته توی درس کنترل که زیاد مشکلی با معادله درجه 3 نیست، تو کنترل بیشتر مشکل با حساب کردن اورشوت یا حساب کردن (سای) از رو اورشوته. اونام دیگه انقد نامرد نیستن، یا یه جوری میدن که راحت بشه پیداش کرد، یا مدل ساده نشدش رو تو گزینه ها می ذارن.

اساسی ترین مشکل توی کنکور ضرب و تقسیم اعشاریه که تو الکترونیک و ماشین اعصاب آدم رو به هم می ریزه. مخصوصاً تو الکترونیک که بعضی وقتا طراح سوال عزیز یه تیکه رو برای خودش تقریب میزنه، اما شما نمی زنید، و باید کلی ضرب و تقسیم اعشاری کنید. :angry: :angry:
              دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد پور آزاد
                من که قبول نشدم، اما خوب، از زمانی که ماشین حساب رو از کنکور ورداشتن، معمولاً دیگه سوالایی که قابل حل با دست نباشن نمیدن. مثلاً معادله درجه 3، مگه اینکه یه جوابش تابلو باشه، مثلاً 1 یا 1- باشه، یا نهایتاً یکی از ریشه هاش رو میشه از تو گزینه ها پیدا کرد. البته توی درس کنترل که زیاد مشکلی با معادله درجه 3 نیست، تو کنترل بیشتر مشکل با حساب کردن اورشوت یا حساب کردن (سای) از رو اورشوته. اونام دیگه انقد نامرد نیستن، یا یه جوری میدن که راحت بشه پیداش کرد، یا مدل ساده نشدش رو تو گزینه ها می ذارن.

اساسی ترین مشکل توی کنکور ضرب و تقسیم اعشاریه که تو الکترونیک و ماشین اعصاب آدم رو به هم می ریزه. مخصوصاً تو الکترونیک که بعضی وقتا طراح سوال عزیز یه تیکه رو برای خودش تقریب میزنه، اما شما نمی زنید، و باید کلی ضرب و تقسیم اعشاری کنید. :angry: :angry:
                ای بابا اینجوری که بد میشه :angry:
                جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                  ای بابا اینجوری که بد میشه :angry:
                  نه باور کن. تو کنترل مشکل زیادی وجود نداره. انقدر موارد مهم دیگه داره برای سوال دادن که زیاد به این تیکه های محاسبه ایش نکشه.
                  اما تو الکترونیک واسه تعیین بهره ها واقعاً بعضی وقتا کار سخت میشه. باید خیلی زیاد تست زد تا بشه راحت و سریع و از همه مهم تر اون جوری که طراح سوال درست می دونه حل کرد.

دیدگاه

واقعا . از چه سالی برداشته شد ، که ببینم از اون سال سوالاشون چطوریه؟
                    ولی کنترل جان خودم ما نصف گیرمون برای مکان ریشه ها معادلس اون هم نقطه شکست فگر که باید بدست بیاری بعد چکش کنی، اون هم اگر مختلط بود ...
                    کلا تو همه درسها ماشین حساب لااقل 2*2 ای لازم بود ولی ...
                    آقا کاشکه یه تاپیک میذاشتیم ، راه حلهای تستی کنترل و بقیه درسها رو به هم یاد بدیم ، جان تو خیلی خوب میشد !

دیدگاه

برای مکان ریشه تا حد امکان باید بتونی ذهنی و تقریبی بیشتر محاسبات رو انجام بدی، فقط در مواقعی که دیگه هیچ راهی نداری (تو کنکور پارسال یه دونه همین جوری بود) دیگه باید بری حدودی یه چیزی در بیاری. البته من یادم نیست تو تستی دیده باشم که نقطه شکست رو دقیق بخوان و اونم نقطه مختلط.

این تاپیک هم که میگی خوبه، اما کی وقتش رو داره؟ اگه شما داری بسم الله، ما هم تا هر جا بتونیم کمک می کنیم.

دیدگاه

تورو خدا یکی بگه من با الکترونیک چی کار کنم؟؟؟؟ :cry2:

اخر دق میکنم از دست این الکترونیک.....با مفاهیم الکترونیک مشکلی ندارم اما به تست که میرسم نمیدونم چی کار کنم دیگه!!! هنگ میکنم

واقعا اگه کسی راه و روش مفیدی میشناسه کمک کنه تا این درس منو نکشته!!!
                        فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشته جعفری
                          تورو خدا یکی بگه من با الکترونیک چی کار کنم؟؟؟؟ :cry2:

اخر دق میکنم از دست این الکترونیک.....با مفاهیم الکترونیک مشکلی ندارم اما به تست که میرسم نمیدونم چی کار کنم دیگه!!! هنگ میکنم

واقعا اگه کسی راه و روش مفیدی میشناسه کمک کنه تا این درس منو نکشته!!!
                          مشکل کجاست؟ تو بدست آوردن بهره ها، مخصوصاً دیفرنسیال؟

اگه اینه مشکل، من راه حلی که به ذهنم رسید اینه که اول یه بار کتاب الک پوران پژوهش رو بخونم. تو بخش سیگنال کوچیک BJT و تو فصل FET، یه بخشی داره به نام تحلیل سریع تقویت کننده. اون رو حتماً دقیق بخونید و درک کنید. بعدم از رو کتاب مدرسان برای دیفرنس با یه کم تلاش و وقت گذاشتن میشه قلق حل تستا رو در آورد. من الان یه کم وضعم بهتر از اول شده. می تونم سریع تر و درست تر تستا رو بزنم.

دیدگاه

اقای پور ازاد این قضیه ماشین حساب از کی برداشته شده.من همه تستام با ماشین حساب حل میکنم اونم پارس حساب 6000 ! و درزم پارسال بعضیا که ماشین حساب اورده بودن . یعنی ماشین حساب ساده هم ممنوع هست ؟! :(

خانم جعفری من الکترونیک راهیان خوندم . به نظرم الکترونیک شیرین تر درس کنکور ارشد هست (بر خلاف مغناطیس که ادمو از زندگی نا امید میکنه)برا الکترونیک فقط باید تست زد و مثال حل کرد دنبال کتابی نباشید که مفصل درس داده باشه

به نظرم هر کی خودش باید ببینه با چی حال میکنه . مثلا من مدار پارسه که اینقد همه تعریفشو کردن حال نکردم باهاش و گذاشتمش کنار
                            موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
                            (اديسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed_eca
                              اقای پور ازاد این قضیه ماشین حساب از کی برداشته شده.من همه تستام با ماشین حساب حل میکنم اونم پارس حساب 6000 ! و درزم پارسال بعضیا که ماشین حساب اورده بودن . یعنی ماشین حساب ساده هم ممنوع هست ؟! :(
                              والا در مورد اینکه از کی برداشته شده باید بگم که درست نمی دونم. اما فکر می کنم الان 3 ساله که برداشتنش.

من بهت پیشنهاد می کنم اصلاً دیگه با ماشین حساب کار نکنید. چون سر جلسه ماشین حساب که هیچی، چرتکه هم نمی تونید ببرید :rolleyes:
                              خانم جعفری من الکترونیک راهیان خوندم . به نظرم الکترونیک شیرین تر درس کنکور ارشد هست (بر خلاف مغناطیس که ادمو از زندگی نا امید میکنه)برا الکترونیک فقط باید تست زد و مثال حل کرد دنبال کتابی نباشید که مفصل درس داده باشه

به نظرم هر کی خودش باید ببینه با چی حال میکنه . مثلا من مدار پارسه که اینقد همه تعریفشو کردن حال نکردم باهاش و گذاشتمش کنار
                              منم با این مساله که الکترونیک شیرین ترین درس کنکوره موافقم، اما این اصلاً دلیل نمیشه که از سختیش کم بشه. مشکل همه با الکترونیک سخت بودنشه، و اینکه باید از روش های ویژه، تا حدودی من در آوردی و تقریبی برای حواب دادن استفاده کنی. خودت هم که ماشین حساب رو بذاری گنار بعد تازه مشکل شروع میشه

دیدگاه

راهیان فقط الک 1 داره تالیف استاد اشرفیان درسته؟

الکترونیک شیرین هست اما مشکل من اینه که تست های کنکور رو که میبینم هنگ میکنم که از کجا شروع کنم!! :cry2:
                                راجع به مغناطیس نگید از این حرفها )
                                فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X