اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[آموزش] بلندگوهای سوخته و دودشده را خودتان تعمیر کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بلندگوهای سوخته و دودشده را خودتان تعمیر کنید

نوشته اصلی توسط takesh
    ممنون از پاسختون ولی تعمیرتی ها خودشو عوض میکنن منم خود خودشو میگم :nerd: نه چیزی که میشه جاش زد؟؟؟ :bye
    منظور از خودش همون چسبه رو میگی ؟ نمیدونم چیه فکر کنم از این چسب حرارتی های مشکی رنگ باشه ولی نمیدونم از کجا میشه پیداش کرد ما که خودمون از همین چسب سلیکون اکواریم مشکی رنگ میزنیم بجاش
    موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
      منظور از خودش همون چسبه رو میگی ؟ نمیدونم چیه فکر کنم از این چسب حرارتی های مشکی رنگ باشه ولی نمیدونم از کجا میشه پیداش کرد ما که خودمون از همین چسب سلیکون اکواریم مشکی رنگ میزنیم بجاش
      موفق باشی
      منظورم از خودش اون چیز کربنی شکله . آخه مال من سیمش قطع شده بود از همونجا, دادم بیرون واسه تعمیر اونو عوض کرده بود دقیقاً جنس خودش بود(مو نمیزد) نه چسب سیلیکون آخه این خیلی سفته دقیقاً مثل اون ماده سیاه روی آی سی قیری ها میمونه(آی خدا این چیه چجوریه :cry:.) :nice:بهش گفتم چیه ؛ چجوریه بهم گفت بماند دیگه oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r.babazadeh
        دوستان تو تهران کسی میدونه اون فوم دور رو از کجا میشه گرفت
        کسی نمیدونه؟
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r.babazadeh
          کسی نمیدونه؟
          سلام
          تو پاساژ فتوت طبقه دوم یکی دو تا مغازه هست که تعمیر بلندگو انجام میدن از اونجا بپرس شاید بتونی گیر بیاری
          موفق باشید

دیدگاه

سلام وممنون از ایجاد این تاپیک
            خواستم یه ترفند قدیمی روبگم /البته شاید انقدر برای شما مهم نباشه که میگه :

اگه بلنگوی سوخته یا سالمو ، خواستید سیم پیچ کویلشو بپیچید ؛ از سیم پیچ موتور های ضبط استفاده کنید . چون صداش بیشتر میشه
            ما چند بار اینکارو کردیم و نصبتا بهتر شد و نه اینکه بگیم دو برابر میشه .

دیدگاه

سلام مهندسین عزیز
              اگه میشه نحوه سیم پیچی بوبین بلندگو رو با عکس و جزییات بذارید. خودم میخوام سیم پیچی کنم

دیدگاه

سلام با پیشنهاد این دوستمون موافقم با عکس باشه بهتر و قابل فهم ترن :nerd: :rolleyes: خواهشن اگه زحمتی نیست با عکس بزارید ممنونم
                !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

آقایون این بلند گویی که یه طرفش صدای تق تق میده مشکلش چیه؟کجاشو عوض کنیم؟

دیدگاه

سلام

این گرد و خاک داخل بوبین رو با چی دربیارم ؟ oo:

کل باند رو تجزیه کردم یکیش ی مشکل کوچیک داشت ووفرش درست کردم اینیکی خیلی ات و اشغال داخلش شده نتونستم برطرفش کنم

الان اینو چیکارش کنم مثل اولش تمیز بشه ؟ داخل اهنربا رو میگم :-?
                    زکات علم نشر آن است
                    بیشتر با من اشنا بشین :
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
                    ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b e h n a m
                      سلام

این گرد و خاک داخل بوبین رو با چی دربیارم ؟ oo:

کل باند رو تجزیه کردم یکیش ی مشکل کوچیک داشت ووفرش درست کردم اینیکی خیلی ات و اشغال داخلش شده نتونستم برطرفش کنم

الان اینو چیکارش کنم مثل اولش تمیز بشه ؟ داخل اهنربا رو میگم :-?
                      من تا حالا چندین بار بلندگوهای ماشینم توی بوبینشون آت و آشغال رفته ! تنها کاری که میکنم اینه که یه کارت ویزیت یا یه تیکه کاغذ جون دار رو گرد و داخل بوبین میکنم و چندبار میچرخونم تا آت و آشغالها از دور بوبین برن :job: خوب هم جواب میده :redface:

دیدگاه

ممنون ولی این یکم زیاده ات و اشغالاش
                        بانده خوبیم هست همچین چیز کمی نیستش
                        حیفم اومد ازمایشی عمل کنم واسه همین گفتم اینجا بپرسم بهترین راه رو انتخاب کنم :nerd:
                        زکات علم نشر آن است
                        بیشتر با من اشنا بشین :
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
                        ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

دوستان خواهشا تعویض کویل و سیم بیچی کردن تصویری یاد بده منم 8 تا اسبیکر دارم نابود شده برای محرم نیازشون دارم برای 5 تا کویل خریدم 3 تا دیگه کویل گیر نمیاد باید سیم بیچی کنم لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behzadpersian
                            دوستان خواهشا تعویض کویل و سیم بیچی کردن تصویری یاد بده منم 8 تا اسبیکر دارم نابود شده برای محرم نیازشون دارم برای 5 تا کویل خریدم 3 تا دیگه کویل گیر نمیاد باید سیم بیچی کنم لطفا راهنمایی کنید
                            تعویض کویل مهمترین و سخت ترین مرحله تعمیر اسپیکر هست . چون تا به حال انجام ندادی بهتره اینکار رو خودت نکنی چون ممکنه اون کوئلهایی رو هم که خریدی بزنی خرابشون کنی و .... :cry2: :rolleyes:

یه چیزی هم اضافه کنم
                            بهترین و منصفترین تعمیرکار بلندگو , چه ماشین چه خونگی ! تهران . خیابون قزوین . خیابون عباسی , مجید بلندگو ساز
                            رخصت دوستان

دیدگاه

ساخت اسبیکر http://www.aparat.com/v/orWki

دیدگاه

آقا عکسا نیست لطفا تصحیحش کنید
                                تاپیک به این خوبی چرا رفته زیر خاک؟!!
                                عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
                                مخترع برتر شمال غرب سال 96
                                مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X