اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

برای جلوگیری از استفاده نرم افزار های مختلف از پهنای باند اینترنتتان می توانید(بدون اطلاع خودتان !! ) از فایر وال قابل مدیریت استفاده کنید
    من از حالت محاوره ای (Interactive ) از فایر وال نود 32 استفاده می کنم اینجوری کرک نرم افرارهای شما هم در اثر برررسی صحت شماره سریال نرم افزار ها با سرور شرکتشان هم غیر فعال نمیشود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
      در محیط CMD دستور زیر رو وارد کنید :
      NetSTAT -on بعد از netstat حتما یک فاصله بذارید و بعد-on.
      لیست نرم PID هایی که در حال استفاده از اینترنت هستن میاد . PID اون هایی رو که جلوش نوشته establish یاد داشت کنید .
      Task manager رو بیارید بالا و با کلیک رو لیست PID اون ها به طور شماره های صعودی یا نزولی قرار می گیرن . بعد دنبال اون شماره PID ها بگردید تا ببینید کدوم نرم افزار ها در حال استفاده از اینترنت هستن .
      من اینکار رو کردم ، خیلی خوب بود
      اما یه سری ها شون تو لیست pid نیست ، اما کدشون رو تو cmd میبینم !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aryanaar
        من اینکار رو کردم ، خیلی خوب بود
        اما یه سری ها شون تو لیست pid نیست ، اما کدشون رو تو cmd میبینم !
        تیک show processes from all users رو داخل Task Manager گذاشتید؟
        تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
        دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
        مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
        حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
          یک چیزی بگم شاید بدرد خیلی از دوستان بخوره . همه و مخصوصا اونایی که فکر می کنن سرعت اینترنتشون پایین هست . امکان داره که نرم افزاری غیر از مرورگر شما در حال استفاده از اینترنت باشه . برای اینکه ببینید چه نرم افزارهایی در حال استفاده از اینترنت هستن و مخفی هم هستن این کار رو بکنید :
          در محیط CMD دستور زیر رو وارد کنید :
          NetSTAT -on بعد از netstat حتما یک فاصله بذارید و بعد-on.
          لیست نرم PID هایی که در حال استفاده از اینترنت هستن میاد . PID اون هایی رو که جلوش نوشته establish یاد داشت کنید .
          Task manager رو بیارید بالا و با کلیک رو لیست PID اون ها به طور شماره های صعودی یا نزولی قرار می گیرن . بعد دنبال اون شماره PID ها بگردید تا ببینید کدوم نرم افزار ها در حال استفاده از اینترنت هستن .

پی نوشت :
          اگه سربرگ PID توی سربرگ هاتون نیست می تونید از مسیر View و سپس select columns و زدن تیک PID اون رو به سربرگ ها اضافه کنید .
          سلام آقا محمد.
          من با ویندوز 8 این میخام این کار رو بکنم و لی با نوشتن NetSTAT -on در محیط CMD یه پنجره فرمان میاد و زود میره.اصلا نمیذاره ببینم چیه. :biggrin:
          تو ویندوز 8 چه جوری باید بفهمم که چه نرم افزار هایی دارن از اینترنت استفاده میکنن؟
          تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_nxp
            سلام آقا محمد.
            من با ویندوز 8 این میخام این کار رو بکنم و لی با نوشتن NetSTAT -on در محیط CMD یه پنجره فرمان میاد و زود میره.اصلا نمیذاره ببینم چیه. :biggrin:
            تو ویندوز 8 چه جوری باید بفهمم که چه نرم افزار هایی دارن از اینترنت استفاده میکنن؟
            طبیعتا نباید اینطوری باشه . این دستور توی تمامی نسخه های ویندوز کار می کنه . شاید دستور رو درست وارد نکردید :

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
              طبیعتا نباید اینطوری باشه . این دستور توی تمامی نسخه های ویندوز کار می کنه . شاید دستور رو درست وارد نکردید :

نه دستور رو درست وارد کردم.
              با عکس برداری از دسکتاپ مچشو گرفتم و تو تسک منیجر هم پیداشون کردم و بستمشون اما...
              این شد پیغام سیستم:
              your system will restart
              دوباره روز از نو روزی از نو.
              تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_nxp
                نه دستور رو درست وارد کردم.
                با عکس برداری از دسکتاپ مچشو گرفتم و تو تسک منیجر هم پیداشون کردم و بستمشون اما...
                این شد پیغام سیستم:
                your system will restart
                دوباره روز از نو روزی از نو.
                پس احتمالا فایل سیستمی بوده . اسم فایل ها چی بود ؟ سیستمی بود ؟ مسیر قرارگیریشون کجا بود ؟

این ویندوز 8 اینقدر داخلش تبلیغات داره که حتی اگه پدیتش رو هم خاموش کنی بازم کلی حجم برای دانلود کردن تبلیغاتش میندازه .

دیدگاه

یکی دیگه از راه ها برای نظارت بر شبکه (مثلا این که ببینید چه برنامه هایی در حال استفاده از اینترنتتون و با چه سرعتی هستند و..)، استفاده از برنامه بسیار جالب Netlimiter هست:

کار باهاش خیلی سادست، میتونید تمام پروسس ها و برنامه هاتون رو داخلش مشاهده کنید و ببینید کی و با چه سرعتی در حال بلعیدن اشتراک اینترنتتون هست!! حالا میتونید اون برنامه رو کلا محدودش کنید، یا سرعت پلود و یا دانلودش رو محدود کنید.
                  یکی دیگه از امکانات بسیار جالبش گزارش گرفتن هست!
                  میتونید گزارش ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه از میزان دانلود و پلودتون داشته باشید!
                  امکانات دیگه ای هم داره که من خودم تا حالا فرصت نشده باهاشون سر و کله بزنم!
                  یک بار نصب و استفادش بی فایده نیست!

اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
                    یکی دیگه از راه ها برای نظارت بر شبکه (مثلا این که ببینید چه برنامه هایی در حال استفاده از اینترنتتون و با چه سرعتی هستند و..)، استفاده از برنامه بسیار جالب Netlimiter هست:
                    کار باهاش خیلی سادست، میتونید تمام پروسس ها و برنامه هاتون رو داخلش مشاهده کنید و ببینید کی و با چه سرعتی در حال بلعیدن اشتراک اینترنتتون هست!! حالا میتونید اون برنامه رو کلا محدودش کنید، یا سرعت پلود و یا دانلودش رو محدود کنید.
                    یکی دیگه از امکانات بسیار جالبش گزارش گرفتن هست!
                    میتونید گزارش ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه از میزان دانلود و پلودتون داشته باشید!
                    امکانات دیگه ای هم داره که من خودم تا حالا فرصت نشده باهاشون سر و کله بزنم!
                    یک بار نصب و استفادش بی فایده نیست!
                    ممنون

نرم افزارهای زیادی در این زمینه هست ولی من به شخصه به نرم افزارهایی که توسط شرکت های معتبر ارائه نشدن و تحت شبکه هم کار میکنن اطمینانی ندارم . مخصوصا اونایی که موقع بالا اومدنشون نیاز به تایید فایروال دارن . از اونجایی که این نرم افزارها تحت شبکه کار می کنند ممکنه موجبات سو استفاده رو هم فراهم کنند . همون چیزی که باعث شد مایکروسافت سرویس گجت رو از ویندوز حذف کنه . چون خیلی از گجت ها (مثل هواشناسی و سرعت سنج و ... ) که ظاهرا جنبه کاربردی داشتند / به علت استفاده از شبکه و دسترسی به سیستم فرد مورد سو استفاده قرار می گرفتند .
                    من خودم سعی می کنم بیشتر از ابزارهای خود ویندور یا نرم افزارهای شرکت های معتبر در این زمینه استفاده کنم.

دیدگاه

بله، این حرف شما کاملا درسته، منتهی اگر بحواییم این موضوع رو به بقیه نرم افزارها تعمیم بدیم قضیه یکم پیچیده و خیلی از نرم افزارها غیر قابل اعتماد میشن!

یک راه حل برای این موضوع، چک کردن عملکرد خودِ این نرم افزارها توسط ابزاهای معتبر هستش :nerd:

دیدگاه

کسی اطلاع داره که تعرفه های جدید حجمی از کی قراره اعمال بشن و مصوبه جدید روی دانلود شبانه رایگان هم تأثیر داره یا نه؟
                        من از صبانت استفاده می کنم ولی هنوز سرویس هاش محدودیت حجمی-زمانی داره و دانلود شبانه رایگان هم داره.
                        این هم سرعتش(اکانت 128 کیلوبیت بر ثانیه):
                        لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                        لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                        اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                        يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

سلام
                          باورتون میشه از اون زمان تا حالا هنوز با مشگل اینترنت مواجه هستم !!!
                          دوست دارم همینطوری هی.... :angry: بکوبم :angry: بکوبم :angry: بکوبم :angry: بکوبم :angry:

کلیپ سرعت دانلود و دردسرهای دانلودم رو ببینید:
                          حجمش هم کمه
                          ببینید نظر بدید :cry:
                          http://www.aparat.com/v/Jgdej
                          هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
                            سلام
                            دوست دارم همینطوری هی.... :angry: بکوبم :angry: بکوبم :angry: بکوبم :angry: بکوبم :angry:

حجمش هم کمه
                            اُه اُه!!
                            خدا صبرت بده مهران جان :mrgreen:
                            البته یکی از مزیت های سرعت بالای نت در ایران همینه واقعا، نا سپاسی نکنید :rolleyes:
                            ispچی هست که اینقدر نابوده؟ این سرعت روزته؟
                            بابا یه دایل پ بگیر استفاده کن خودت رو اینقدر زجر نده :mrgreen:
                            (چون گفتی نظر بده، نظر دادیما )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
                              سلام

حجمش هم کمه
                              سلام دوست عزیز شما که با مشکل کمبود سرعت دانلود مواجهی شبا از این استفاده کن
                              http://www.uploadtak.com/images/k8173_ye_chize_khob.rar
                              فقط باید دانلود منیجرت رو به لیستش اضافه کنید
                              از Programs>>add>>idman.exe (in c:/programfiles...>>bookmark(IDM)>>OK
                              بعد RUN کن تموم
                              منم اینترنت مخابرات دارم سرعت دانلودش عادی 130 تا 100 تا هست شبا با این نرم افزار می زارم رو دانلود زیر 100 تا نمیاد.(البته از سرور هیپ فایل اکانت پریمیوم)

فقط یه مشکلی که داره منو پیر می کنه خاموش شدن چراغ ADSL هست که همین الان دو بار خاموش شد
                              می گن مال نویزه
                              تمام اتصالات سیم های مخابراتو توی ساختمون رو با لحیم به هم وصل کردم (سرعت زیاد نشده وی ثباتش بهتر شده)
                              موفق باشید
                              "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
                              ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
                              ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
                              پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

من چیکار کنم :cry2:
                                خونمون وایرلس دارم
                                وایرلسمم مونیتورینگ میکنم ، هیچ کسی جز خودم بهش وصل نیست
                                لپ تاپ خودم که به وایرلس وصل میشه ، از یه سایت از یه چیز با سرعت 4 کیلو دانلود میکنه ، اما میرم از بیرون یه لپ تاپ دیگه میارم تو شرایط کاملا یکسان سرعت دانلودش میشه 18 :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X