اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

سلام دوستان
    0=1 ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadid
      این خیلی هم عجیب نیست حالا من نمیدونم ولی امکانش هست
      اما مسلما نه اصل بقای انرژی رو نقض کرده نه قوانین فیزیک رو از یه خاصیتی استفاده کرده ...
      میشه راجع بهش تحقیق کرد...
      خب این که خیلی ساده هستش.همونطور که همگیمون میدونیم مایعات با ارتفاع گرفتن از انتهای مخزنی که درشون قرار گرفتن میتونن فشار بیشتری بیارن.مثلا اگه 10متر لوله پلاستیکی رو داخلش آب بریزیم و پایینش رو سوراخ کنیم مشاهده میشه که آب با فشار زیادی از لوله بیرون میزنه.مطمئنا دکتر حسابی هم از این قانون سود بردن و این اصلا با قوانین فیزیک در تضاد نیست
      برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani
        سلام به تمامی دوستان
        من فکرمی کنم پیشرفت برای کسانیه که به فکر اون هستند
        نقض قوانین فیزیک هم ممکنه
        خداوند علم هر کاری رو قرار داده (ما بلد نیستیم فکر می کنیم نمیشه )
        اصلا از کجا معلومه که این قانون از اول هم درست بوده (کسی میتونه مدرک قطعی ارائه کنه )

یه کمی به گذشته نگاه کنید زمانی که هیچ کس فکر نمیکرد یه روزی بشه پرواز کنی ، یا مدتها زیر آب باشی بدون اینکه کشته بشی و یا مثالهای زیادی که همه از اونها خبر دارن
        من سالها قبل یک برنامه تلوزیونی نگاه می کردم که دکتر حسابی آب رو بدون هیچ پمپی تا ارتفاع 6 متر بالا برده بود ( آیا این نقض قانون فیزیک نیست)
        تصور زمین و ماه و . . . رو بکنید که از اول عمر شون تا حالا با سرعت ثابت دارن می چرخن (کسی میتونه بگه چرا ما نمیتونیم همچین موتوری بسازیم که مثل زمین عمل کنه )
        اونو خدا ساخته و شاید هم یکی بتونه ساده ترشو بسازه ؟؟؟
        من یکی رو می شناختم که همچین موتوری ساخت و یک مدرک دکتری افتخاری هم گرفت و توی جشنواره خوارزمی هم مقام اول رو کرد
        طرح موتور اونو من دیدم و از شدت سادگی اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه که چرا به فکر من نرسید
        البته بعد از ساخت اون چون نتونست حمایت مالی و طرحشو کسی نخرید چون سواد اون چنانی نداشت و نتونست اسناد علمی اونو درست کنه
        یکی دیگه از اختراعات اون دستگاه کپی تراشی بود که اجسام سه بعدی بدون هیچ قطعه الکترونیکی تراش می داد با طرح خیلی ساده
        من طرح اون موتور رو به صورت سمبل اینجا میزارم شاید کسی باشه که بتونه طرح تکمیل شده اونو بسازه
        موفق باشید.
        http://www.4shared.com/file/101275670/e613d8bb/motor.html
        با سلام

با عرض احترام به نوشتهآ‌های شما باید خدمتتان بگویم که فقط یک سری نوشتهآ‌های احساسی و بدون مستندات کافی نوشتهآ‌اید. دکتر حسابی دانشمند بوده است نه یک جادوگر پس نمیآ‌تواند آب را بدون دلیل مشخصی و خارج از دانش امروزی ما بدون صرف انرژی ۶ متر بالا ببرد. حالا یا شما درست متوجه فیلم نشدهآ‌آ‌اید و یا فیلم خودش متوجه کار استاد نبوده است (البته مرحوم حسابی مرد خدا بوده است، شاید این از کرامات ایشان باشد که اگر هم چنین باشد معمولا این چیزآ‌ها به صورت فیلم در نمیآ‌آیند ) . در مورد مثال شما درباره ماه و زمین که تا بیآ‌نهایت دور خورشید میآ‌گردند هم نظرتان را جلب میآ‌کنم به مثالی که قبلا در همین تاپیک برای behnam-soft نوشته بودم درباره قدرت میخی که هزاران سال میآ‌تواند یک وزنه را نگه دارد. اگر شما بتوانید از انرژی میخ (البته انرژی وجود ندارد بلکه این نگاهی ساده انگارانه به یک سری مشاهدات است) استفاده کنید مطمئن باشید میآ‌توانید این دستگاه را هم بسازید.

من بازهم تعجب میآ‌کنم چطور ممکن است که در سال ۱۳۸۸/۲۰۰۹ کسی به فکر ساخت دستگاهی باشد که بتواند تا بیآ‌نهایت کار کند و انرژی تولید کند. تازه این ایده خود را تکنولوژی و روشآ‌های مهندسی دنبال کند نه در مرزآ‌های دانش و شناخت ما از گیتی! تا کنون هزاران نفر تمام زندگی و وقت خود را برای ساخت این دستگاه یا به عبارت بهتر قمار تمام باخت از دست دادهآ‌اند! شاید یک فیزیکآ‌دان ۲۰۰ سال قبل نمیآ‌توانسته به راحتی یک کارگر ساده را که در سودای ساخت محرک دائمی بودهآ‌است را مجاب کند که ساخت این دستگاه عملی نیست! ولی من تعجب میآ‌کنم که چرا نمیآ‌توانم در قرن ۲۱ دوستان تحصیل کرده خودم را در این تاپیک متقاعد کنم که امکان ساخت این دستگاه کاملا غیر ممکن است!
        من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

پست اشتباه! لطفا این پست را پاک کنید!
          من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani
            من یکی رو می شناختم که همچین موتوری ساخت و یک مدرک دکتری افتخاری هم گرفت و توی جشنواره خوارزمی هم مقام اول رو کرد
            طرح موتور اونو من دیدم و از شدت سادگی اولین چیزی که به ذهنم رسید اینه که چرا به فکر من نرسید
            البته بعد از ساخت اون چون نتونست حمایت مالی و طرحشو کسی نخرید چون سواد اون چنانی نداشت و نتونست اسناد علمی اونو درست کنه
            یکی دیگه از اختراعات اون دستگاه کپی تراشی بود که اجسام سه بعدی بدون هیچ قطعه الکترونیکی تراش می داد با طرح خیلی ساده
            من طرح اون موتور رو به صورت سمبل اینجا میزارم شاید کسی باشه که بتونه طرح تکمیل شده اونو بسازه
            موفق باشید.
            http://www.4shared.com/file/101275670/e613d8bb/motor.html
            با سلام
            خوب من این طرح رو با دقت دیدم. علاوه بر اینکه ممکن است امکان چرخش با توجه به شکل آهنربا وجود نداشته باشد، ولی با یک نگاه ساده به این دستگاه مشخص میآ‌شود که این دستگاه نمیآ‌تواند یک محرک دائمی باشد چون برای عملکرد صحیح آن (تازه اگر مکانیزم طراحی شده بتواند بچرخد) نیاز به یک میدان متغیر دارد که طراح آن را با یک سیمآ‌پیچ درست کرده است. خوب همه چیز در اینجا تمام است یعنی شما باید برای درست کردن این میدان متغیر انرژی مصرف کنید (همان کاری که در تمام موتورآ‌های برقی امروزی انجام میآ‌شود)! وسلام!
            (وقت خود را تلف نکنید این ایدهآ‌ها تمامی غیر ممکن هستند چون پایه کار اشتباه است،آ‌ چون میآ‌خواهد سعی کنید بگویید که 2x2 برابر ۵ میآ‌شود!)

-- من آمادگی دارم هر ایده که دوستان به نظرشان میآ‌رسد را اینجا مطرح کنند تا با هم بررسی کنیم و مشخص کنیم کجای کار میآ‌لنگد. حتی اگر میآ‌ترسید که ایده فوقآ‌العاده شما لو برود من قول میآ‌دهم که اگر آن را در پیغام خصوصی برای من ارسال کنید فقط خودم آن را بررسی کنم! بعد مکان لنگی کار را مشخص کنیم.

دیدگاه

همونطوری که گفتم شده داستان همون تربیع دایره و تضعیف مکعب.....
              دوست عزیز Behnam_Soft اون چیزی که شما میگین شامل فشار ستون آب هست این چیزی که اینجا مطرح شده فرستادن آب ۶ متر بالاتر بدون پمپ هست
              من از کار دکتر حسابی گاهی ندارم اما اگر هم گاهی داشتم لزومی نداشت که جای اون باشم که بدونم چیکار کرده حداقل در حد اطلاعرسانی میتونستم ...
              ولی روند مشابهی توی چاههای نفت وجود داره اونجا سر چاه فشار شکن میزارن چون وقتی بخوان مستقیم سر چاه رو با زکنن همهٔ ادوات و خودشون میرن هوا...... این به خاطر فشار لایه های زمین روی مخزن نفت هست (البته من شنیدم مخزن نفت هم اونجوری نیست که ما فکر کنیم یه چیزی مثل تانکر نفت باشه)
              حالا کار پروفسور حسابی چی بوده من نمیدونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadid
                اینکه بخواین با بازدهی بینهایت از میدان کار تولید کنید
                (هر عددی تقسیم بر صفر :biggrin: اینجا میتونین بحثهائی که در حسابان راجع به حد خوندین رو به چالش بکشین و راجع به خوانش و برهمکنش قوانین فیزیک به نحوی که سبب پارادوکس نشه فکر کنید)
                میدان خاصیتی از نقاط فضاست.
                بهرحال از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم
                میدونین ماکس پلانک میگه که وقتی یه نظریهٔ جدید میاد عده ای مخالفش میشن بعد کم کم اون نظریه جا می افته نه به خاطر اینکه مخالفینش نظریه رو قبول کردن بلکه به خاطر اینکه پیر شده و یا مرده اند. :mrgreen:
                توجه شما رو به کلام امیرالمومنین در خطبه ی یکم نهج البلاغه جلب مبکنم:
                سپاس خداوندی را که مرز های علمش بی پایانند و به جایی محدود نیستند...
                سپاس خداوندی را که انسان را از هیچ بوجود آورد و از روح خود به او دمید...
                در این دو جمله ی بالا راز ها و اندرزهای بسیاری نهفته هست که شاید هر کسی توانایی درک و فهمش رو نداشته باشه.
                حالا من از شما میپرسم که آیا خداوندی که درنهایت علم اون حدی وجود نداره و محدود کردن اون گناه محسوب میشه
                اگه ازش بخوایم و درخواست کنیم ما رو راهنمایی نمیکنه؟اگر به زندگی نامه مشاهیر
                بسیار بزرگ خودمون(نه افراد بیگانه مثل ماکس پلانگ-هر چند که از لحاظ علمی قابل احترام باشن)بطور مثال ابن سینا توجه کرده باشین
                شاهد این موضوع هستین که ابن سینا هر وقت به مشکلی بر می خورد دو رکعت نماز به جا می آورد و از خدا می خواست تا راهنماییش کنه...
                آقای سدیدعلمی که با پشتوانی خدای بزرگ همراه باشه رو نمیشه محدودش کرد.فقط کافیه که ازش بخوای...
                اما متاسفانه ما(منظورم به شخص خاصی نیست سوء تفاهم نشه)خودمون رو دست کم میگیریم و فکر میکنیم چون چن تا دانشمند قبلا گفتن نمیشه ما
                هم باید به تبعیت از اون ها بگیم نمیشه.بی اون که حتی تلاشی کرده باشیم.
                متاسفانه مشکل ما اینه که پا جای پای افرادی که راهی رو قبلا شروع کرده اند گذاشته ایم.اما هرگز نخواستیم خودمون آغاز گر یک راه جدید باشیم.
                ما باید به توانایی های خودمون اعتماد داشته باشیم و ببینیم در کل چی تو چنته داریم نه اینکه حرف افراد دیگه رو تکرار کنیم.
                بهتره یادمون باشه که این تلاش و پشتکار ماست که مرز هارو میشکنه نه گفته های دیگران.هرچند که من معتقدم باید از نتایج تلاش اون ها هم استفاده کرد.
                همگیمون از تلاش گراهام بل برای اختراع تلفن با خبریم و میدونیم که تقریبا آزمایشاتشون حدود صدو اندی بار به بن بست خورد اما هرگز
                دست از تلاش بر نداشت و این اختراع حاصل پشتکار اون بود...
                حالا من از شما میپرسم که ما جوون های ایرونی چیمون از گراهام بل کمتره؟
                جز اینکه ما بواسطه دینمون به یه منبع بی پایان علم دسترسی داریم؟
                من تا به حال کلی دلایل علمی و غیر علمی برای شما دوستان عزیز مبتنی بر امکان ساخت این دستگاه آوردم
                حتی از قوانین ریاضی-مراجعه شود به پست های قبلی-هم استفاده کردم اما کسی قبول نکرد.البته غیر از این
                هم انتظاری نمی رفت.من به تازگی مشغول به ساخت ماکت اولیه
                دستگاهم شدم و مطمئن هستم که تا آخر سال موفق به ساختش میشم.یادمون باشه که این اعتقاد ها و باور های ما هستن که قوانین رو وضع می کنن...

یکبار دیگه هم خدمت دوستان عرض می کنم که هر کسی با این تاپیک مشکلی داره واردش نشه و وقت گرانبهاشو
                اینجا به هدر نده و مزاحم بحث ها و گفتگو های دیگران هم نشه.
                برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط manian

(وقت خود را تلف نکنید این ایدهآ‌ها تمامی غیر ممکن هستند چون پایه کار اشتباه است،آ‌ چون میآ‌خواهد سعی کنید بگویید که 2x2 برابر ۵ میآ‌شود!)

-- من آمادگی دارم هر ایده که دوستان به نظرشان میآ‌رسد را اینجا مطرح کنند تا با هم بررسی کنیم و مشخص کنیم کجای کار میآ‌لنگد. حتی اگر میآ‌ترسید که ایده فوقآ‌العاده شما لو برود من قول میآ‌دهم که اگر آن را در پیغام خصوصی برای من ارسال کنید فقط خودم آن را بررسی کنم! بعد مکان لنگی کار را مشخص کنیم.
                  جناب مانیان شما که ماشاالله اینقدر از لحاظ علمی درمرتبه بالایی قرار دارین و همیشه می تونین عیب های
                  دیگران رو در بیارین ولنگی کار رو پیدا کنین بهتره که اینجا نمونین چون واقعا استعداد هاتون به هدر میره.مثلا میتونین برین سازمان ناسا
                  و به محققان برجسته اونجا بگین که جاذبه ی صفر چه تاثیری بر استخوان های فضانوردان داره چون الان توش فعلا موندن .
                  شما به من بگو حالا که اینقدر به خودتون مغرور هستین تا به حال چه اختراع یا حرکت علمی در جهت رفاه نسل بشر کردین؟
                  شما که توانایی این رو دارین که لنگ زدن هارو برطرف کنین چه حرکتی کردین تا حالا؟
                  من در اینجا قصد دارم که سطح اطلاعات خودمو بالا ببرم چون معتقدم دست بالای دست بسیاره...
                  و با شجاعت اعتراف می کنم که اطلاعاتم در هیچ زمینه ای کامل نیست و همیشه راه برای پیشرفت بازه.
                  به گفته ی بزرگان دین غرور باعث شکست آدمها میشه و باید ازش پرهیز کرد.چون ممکنه که خودمون رو در زمینه ای خدای اون بدونیم و به دنبال کشف نکته های
                  جدید نریم.لذا بهتره که در آینه نگاهی به خودمون کنیم و عیب هامون رو برطرف کنیم...
                  البته من از بیان این حرف ها خدای نکرده قصد توهین به فرد خاصی رو ندارم و برای نظرات دیگران هم ارزش قائلم.

دیدگاه

من مطالب قبلی رو پاک کردم و اگه بدون سند علمی صحبت کردم از همگی عذر خواهی می کنم
                    مطمئنا سواد من در اون حدی نیست که بتونم کسی رو از چیز هایی که دیدم قانع کنم (این کار فقط وظیفه سازندگان اون دستگاه ها هستش)
                    ولی چیزی رو که می دونم اینه که و برام سند علمی بود مدرک دکترای افتخاری بود که سازنده اون ماشین از کشور . . . گرفته بود و همچنین تقدیر نامه از رئیس جمهور اون موقع (آقای خاتمی )
                    من هم اون موقع بار ها اصل بقای انرژی رو بهش توضیح دادم ولی آخرش نه من قانع شدم و نه اون
                    برای مطلبی رو هم که در مورد پروفسور حسابی نوشته بودم چندین سال قبل بود که از تلوزیون نشون داده شد و خود دکتر حسابی هم توی تلوزیون راجع به طرحش توضیح می داد و تنها چیزی رو که می شد دید اون بود که یک لوله (که معلوم نبود توش چیه ) داخل یک استخر بود که آب رو تا اون ارتفاع بالا برده بود و از انتهای لوله بیرون می ریخت و مستندات من هم فقط توضیحات خود پروفسور حسابی هستش و نه چیز دیگه
                    شاید هم اگه انیشتن متولد نمیشد و کسه دیگه ای می گفت از یک گرم ماده میشه برابر مجذور سرعت نور انرژی دریافت کنی من هم بهش می خندیدم e=mc^2
                    من از کلیه عزیزانی که سواد شون از پروفسور حسابی بیشتره و بدون اینکه طرح رو ببینند تونستند طرح اون رو نقض کنند تشکر می کنم
                    اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behnam-soft

جناب مانیان شما که ماشاالله اینقدر از لحاظ علمی درمرتبه بالایی قرار دارین و همیشه می تونین عیب های
                      دیگران رو در بیارین ولنگی کار رو پیدا کنین بهتره که اینجا نمونین چون واقعا استعداد هاتون به هدر میره.مثلا میتونین برین سازمان ناسا
                      و به محققان برجسته اونجا بگین که جاذبه ی صفر چه تاثیری بر استخوان های فضانوردان داره چون الان توش فعلا موندن .
                      شما به من بگو حالا که اینقدر به خودتون مغرور هستین تا به حال چه اختراع یا حرکت علمی در جهت رفاه نسل بشر کردین؟
                      شما که توانایی این رو دارین که لنگ زدن هارو برطرف کنین چه حرکتی کردین تا حالا؟
                      من در اینجا قصد دارم که سطح اطلاعات خودمو بالا ببرم چون معتقدم دست بالای دست بسیاره...
                      و با شجاعت اعتراف می کنم که اطلاعاتم در هیچ زمینه ای کامل نیست و همیشه راه برای پیشرفت بازه.
                      به گفته ی بزرگان دین غرور باعث شکست آدمها میشه و باید ازش پرهیز کرد.چون ممکنه که خودمون رو در زمینه ای خدای اون بدونیم و به دنبال کشف نکته های
                      جدید نریم.لذا بهتره که در آینه نگاهی به خودمون کنیم و عیب هامون رو برطرف کنیم...
                      البته من از بیان این حرف ها خدای نکرده قصد توهین به فرد خاصی رو ندارم و برای نظرات دیگران هم ارزش قائلم.
                      البته واضحه که صحبت های جناب مانیان از سر دلسوزی هست و نه غرور!
                      منم اگر گه گاهی در بحث شرکت کردم و حرفی زدم، فقط به این خاطر بوده که شما به جمع اون هزاران نفر شکست خورده نپیوندین! همین! شاید علوم مرزی محدودیتی برای پیشرفت نداشته باشن، اما خارج از قائده هم نیستن. به هر حال ...

حالا هم که انقدر اصرار دارین، من پیشنهاد می کنم که برین و سعیتون رو بکنید. چون فقط این طوری می تونید مخالفنتون رو مجاب کنید! منتظر دیدن موفقیتتون هستیم. :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط manian

منم اگر گه گاهی در بحث شرکت کردم و حرفی زدم، فقط به این خاطر بوده که شما به جمع اون هزاران نفر شکست خورده نپیوندین! همین! شاید علوم مرزی محدودیتی برای پیشرفت نداشته باشن، اما خارج از قائده هم نیستن. به هر حال ...

حالا هم که انقدر اصرار دارین، من پیشنهاد می کنم که برین و سعیتون رو بکنید. چون فقط این طوری می تونید مخالفنتون رو مجاب کنید! منتظر دیدن موفقیتتون هستیم. :rolleyes:
                        [/quote]
                        نه دوست عزیز اشتباه نکنین من از نظرهای شما استفاده بسیار خوبی کردم و بابت اطلاعاتتون بسیار ممنونم.
                        من فقط می گم که خوب نیست آدم دچار غرور بشه و فکر کنه که دیگه کسی برتر از اون نیست.
                        این نوع غرور مثل یه آفت برای علم میمونه که باعث پس رفت میشه نه پیشرفت...

دیدگاه

سلام خدمت کلیه دوستان.متاسفانه حاشیه های این تاپیک داره کمی زیادتر از حد معمول میشه.
                          لذا از کلیه دوستان خواهشمندم که هدف اصلی این تاپیک رو فراموش نکنیم و کمتر به فکر خدای نکرده رو کم کردن باشیم.
                          اگر در مورد مساله ای نظری هست بهتره که بطور خیلی محترمانه بیان بشه و هر کس برای خودش و دیگران
                          احترام قائل باشه.بابا اینا که دیگه جزو قوانین سایته من که دیگه نباید بگم...
                          امیدوارم که دیگه همچین مساله ای در این تاپیک نداشته باشیم.
                          سوال دیگه ای که از دوستان محترم داشتم اینه که آیا روشی یا دستگاهی وجود داره که
                          از طریق اون بشه برق یک دینام که مثلا 2ولت برق تولید میکنه رو در سلف یا هر چیزه دیگه ای( البته لازم به ذکر میباشد که من تازه تو این ترم
                          درس مبانی الکترونیک رو برداشتم و فقط می دونم که داخل سلف میشه برق ذخیره کرد.لذا از اشتباهات احتمالیم عذر می خوام)ذخیره
                          کرد و بعد از مدتی با جمع کردن این ولتاإ¾إ¾ژ ها از اون برق بیشتری در حد 220 ولت گرفت؟
                          البته منظورم برای چن لحظه هست نه بطور دائم.
                          همونطور که می دونین وقتی 2 تا باطری 1.5 ولت رو بهم وصل می کنن برق 3 ولت می ده.
                          لذا ازدوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن
                          با تشکر.

دیدگاه

با سلام

تنها می توانم یک چیزی را بگم که هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد

ایده
                            1_باید در ابتدا بررسی کنی که چه عواملی سبب می شوند که یک ماشین نتواند به طور دائم بچرخد سپس باید به فکر ایده هایی بیفتی که بتوانی اثر آن ها را حذف کنی
                            2_ یک نوع پایستگی بین تمام اجزای جهان است که دانشمندان آن را کرانش می دانند اگر بتوان این گرانش را در مورد چیزی مثل ماشین کم یا افزایش داد شاید بتوان این ایده را عملی کرد
                            *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

دیدگاه

من هم مثل هر کس دیگری دوست دارم در مرزهای دانش باشم....
                              یه نگاهی به تاریخ خودمون بندازین تولیدات علمیش چقدر بوده؟ در حد اروپا و آمریکا بوده کل تاریخ ۳۰۰۰ ساله یا بیشتر ایران به اندازهٔ ۱۵۰ سال تاریخ آمریکا محصول علمی داشته؟ مگر ما چیزی کم داریم مگر همین جوانهای ایرانی نیستن که توی دانشگاه های اونجا میدرخشند؟ پس مشکل از کجاست؟ مشکل از جامعه ای غیر علمی است که علم را نه فقط نمیآ‌شناسد بلکه احترامی هم برای علم قائل نیست. اصولا نمیتونه مرز بین علم و غیر علم رو از هم جدا کنه؟
                              در مورد داستان تضعیف مکعب و تربیع دایره در حالیکه سالهاست که به روشهای ریاضی ثابت شده این مسئله اصولا جوابی نداره چون عدد پی عددی گنگ هست و قابل تقسیم با خطکش و ... نیست پس این مسئله هرگز جوابی ندارد....علم در اینجا چیست؟ علم دانستن همان چیزی است که مانع تلاش بیهوده روی مسئله ای میشود که عدم وجود جواب ثابت شده ...عالم کسی است که مرزهای دانش را میشکافت این مسئله بعد از حل دیگر مرز دانش نیست.
                              این موضوع هم همین است تا وقتی قوانین ترمودینامیک نقص (و نه نقض) نشده اند نمیآ‌توان چنین ماشینی را ساخت اگر میخواین انشتین بشین باید شرایطی رو پیدا کنید که این قانون نقص بشه و تا وقتی که این قانون توسط دانشمندی که به واقع مرزهای علم را میشکافت نقص نشود کار شما بیهوده است و فردی هستید که آب در هاون میآ‌کوبید پس اگر میخواید این کار رو نکنین یا مثل اون دانشمند برین فیزیک رو یاد بگیرید و انشتین وار نظریه ای جهان شمول تر از نظریات ترمودینامیک ارائه کنید.

در آخر هم جوابهای شما نشان میدهد که اصولا معنی علم فیزیک و ریاضی را درست نگرفته اید یا توجه نمیکنید کسی نگفته که به هیچ وجه امکان نداره اما تا وقتی قوانین ترمودینامیک رو پس نزدید نمیآ‌تونید ادعا کنید که این کار میشه
                              تلاشتون رو بکنین....امیدوارم موفق بشین.....

دیدگاه

دوستان کسی در مورد این سوال من اطلاعاتی نداره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X